Лента новостей

29.07.10 - МНС повідомляє


28 липня в Дніпропетровській області сталося 8 пожеж, дві з них – у самому обласному центрі.

Причинами виникнення НС у 4 випадках стало необережне поводження громадян із вогнем, у трьох - коротке замикання в електричних мережах, в одному – дитячі пустощі з вогнем. 

Збитки від вогню склали 21, 2 тис. гривень. Завдяки оперативним діям працівників пожежно-рятувальних підрозділів МНС України в області матеріальних цінностей на суму 251 тис. гривень. 

Минулої доби у регіоні на пожежах люди не постраждали. Однак зареєстровано три нещасних випадки на водоймах області. Так, у ставку села Поліське Верхньодніпровського району потонула 42-річна жителька Верхньодніпровська. Тіло потопельниці з води дістали водолази міської комунальної водолазно-рятувальної служби.

На міському пляжі на річці Дніпро в Дніпровському районі міста Дніпродзержинськ потонув 18-річний юнак. Пошуки його тіла учора результатів не дали, їх заплановано продовжити 29 липня.

Поблизу острова Свинячий на Дніпрі в Амур-Нижньодніпровському районі обласного центру виявлено тіло потонулого чоловіка віком 30-35 років у робітничому одязі, що, за попередніми даними, знаходилось у воді близько 3 діб. Особа загиблого та причина його смерті з’ ясовуються. 

Унаслідок погіршення погодних умов (сильна злива, шквалистий вітер) в різних куточках Дніпропетровщини зареєстровано низку НС. Так, у Дніпропетровську, на вулиці Рощинській в Самарському районі, впало дерево, порвавши електродроти й перегородивши вхід на подвір’я. Стовбур розпиляли й прибрали з дороги працівники районного пожежно-рятувального підрозділу.У Червоногвардійському районі обласного центру вітром повалило бетонну електроопору зовнішнього освітлення, яка впала на багажник легковика ВАЗ-2101, що рухався по вулиці Павлова в напрямку Набережної Заводської. 60-річна водій автівки не постраждала. Відновлення зовнішнього освітлення на ділянці від вулиці Павлова до залізничного мосту заплановано на 29 липня.

У Синельниківському районі зафіксовано 20 випадків падіння дерев та численні пориви електродротів, що частково знеструмило саме місто (115 чоловік) та село Троїцьке (273 чоловіки). Того ж дня електроживлення було повністю відновлене.

У Новомосковському районі області повалене вітром дерево впало на дах автомобіля ВАЗ-21112, припаркованого на вулиці Радянській. Стовбур розпиляли й прибрали з легковика місцеві МНСники. Унаслідок пориву електродротів у районі частково знеструмлено місто Новомосковськ, мікрорайон Кулебівка (4500 чоловік), села Хутір Губиниха (400 чоловік), Мар’янівка (162 чоловіки), Дмитрівка (393 чоловіки), пошкоджено дахи будинків у селах Дмитрівка (5 будівель), Хутір Губиниха (25 будівель). Розпочато ремонтно-відновлювальні роботи.

У Магдалинівському районі області зафіксовано 94 випадки падіння дерев, які були ліквідовані силами місцевих рятувальників МНСників, райавтодору, комунальних служб та населення. Унаслідок пориву електродротів частково без електропостачання залишились 4 населених пункти – селище міського типу Магдалинівка (520 чоловік), села Новопетрівка (125 чоловік), Виноградівка (107 чоловік), Дмухайлівка (192 чоловіки), частково зірвано шиферні дахи із 57 будівель у цих же населених пунктах. Розпочато ремонтно-відновлювальні роботи. 

У Новомосковському та Магдалинівському районі, які найбільше постраждали від негоди, на 29 липня заплановано засідання районних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Загалом до ліквідації наслідків негоди на Дніпропетровщині залучалося 88 чоловік та 30 одиниць техніки, у тому числі від підрозділів МНС України – 31 особу та 8 одиниць техніки.




Просмотров: 33
В Академии таможенной службы открывается Региональный учебный центр Мировой таможенной организации Зайченко Сергей Владимирович, начальник АТУ Дмитрий Безуглый, секретарь Днепропетровского городского совета, заместитель руководителя фракции Партии регионов в городском совете Организаторы фестиваля «Єдність в різноманітті»  Павел Безуглый,зам.председателя Днепропетровской областной организации Партии регионов Вадим Козлов - архитектор проектов Виктор Пражмовский,представитель Фонда имени князей-благотворителей Острожских