Форум СТБ (СанТа-Барбара)

Вернуться   Форум СТБ (СанТа-Барбара) > Забута скриня > Архів > Холостяк 6

Четвертий ефір 30.03.18.

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 04.04.2018, 16:48   #351
Досконалість

Очки репутации: 44,666
Получено "спасибо": 15,499
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан Посмотреть сообщение
Звідки в тебе така впевненість про останній шматочок хліба, чи не далеко ти екстраполювала закладену продюсерами ігрову ситуацію в область домислів? Так можна не помітити, як здоровий глузд залишиться десь далеко позаду.
Я поясню, почну з кінця. Про "труп" - є такий вираз "іти по трупам", він абсолютно не означає, що людина когось вбила. Я застосувала просто вираз.
Чому саме такий. Колись мене тато вчив, що якщо хочеш вирішити задачку в математиці, то зведи ситуацію до гіперболічно велкихи розмірів або мінімізуй, щоб побачити сутьність ситуації. Приклад із задачкою зараз не приведу, бо я не математик, і для цього тра піднапружитись. Але в житті це дуже допомогає. Особливо коли не розумієш як оцінити вчинок чи слова людини.
Наприклад, я прошу подругу (викладача), щоб вона підвищила бал на іспиті моєї іншої подруги (не "добре", а "відмінно" поставила, ну що їй варто). Але вона мені починає розповідати про принципи. І я її запитую, якби до неї підійшов ректор того університету і попросив, вона б теж йому розповіла про свої принципи? Якщо так. тоді все норм. якщо ні, тоді вона лукавить. Ти зроузмів? Я перебільшила ситуацію, щоб показати подрузі, що питання не в тих принципах, про які вона мені розповідала.
Ось так і тут, я привела гіперболізований приклад для того, щоб показати, що вчинок Галі був сповнений недобрості. А ця недобрість є показником моральних цінностей. Ось те її мудрування: я замість Аріни не піду, бо вона не дуже хоче, а я піду за того, хто дуже хоче, ну... щоб було більш боляче людині, більш неприємно, щоб колупнути глибше. Про що це говорить? Причому що відкрито вона не проявляє подібних речей, тобто робить приховано, а приховані неприємності - це вже підлість, це вже з-за спини.
[/B].
Злючка Ведьмочка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.04.2018, 16:58   #352
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА Посмотреть сообщение
То что ОЗВУЧИВАЛА Галя мы смело можем "слить в унитаз". Человек часто озвучивает не истинную причину, а ту которая позволяем ему сохранять лицо
Людина завжди озвучує те, на що спроможна. Я б такого судження, що я піду замість тієї дівчини, яка дуже хоче на побачення не допустила б у свою голівку, бо для мене це апріорі низько.
Якби Галя вела гру, то вона б на тетах сказалаб як вона скучає. як сильно хоче піти на побачення і сказала б, що. незалежно від того, хто буде запрошений на побачення, наприклад 23.03, вона відбере те побачення). Тоді б це не було підлістю. Вона просто скористалась трояндою і все добре, тобто нічого особистого до дівчат, лише особисте до холостяка.
А так..... для мене це аліс капут.
[/B].
Старый 04.04.2018, 17:02   #353
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Ти кажешь "Мені такі люди огидні." А розвивалось твоє відношення до Галі приблизно так - спочатку тобі не сподобалися її міміка, голос, ще, можливо, якісь дрібниці, і ти почала вишукувати в ній негативні риси, тому що, на твій погляд, людина із такою мімікою, голосом, вимовою ну ні в якому разі не може бути доброю і приємною. така людина обов'язково зла
Ні, не так моє відношення до неї розвивалось. До певного моменту. коли вже всі кричали про її соплі/слюні, я мовчала і особливо про неї нічого і не говорила. Вона мені була в принципі і не цікава і лише ти звертав мою увагу на неї своїми постами.
Коли я сказала про скривлені губи, то зрозуміло, що кривить вона губи не просто так, а з певним виразом обличчя і ось цю міміку породжує певний стан душі, певні особистісні якості і певні думки. Наше лице відображає наш внутрішній стан і світ. Якби Галя кривила губи просто від хвилювання, для мене це було б просто смішно, привід для приколів тощо. Але коли вона кривила губи у зневажливій, єхидній гримасі....

Але її мотиви, які вона озвучила на теті про білу троянду мене просто вбили, на капєц. Я такого ніколи не прийму.
[/B].
Старый 04.04.2018, 17:36   #354
Старожил

Очки репутации: 6,894
Получено "спасибо": 1,333
Доп. информация

Яна - явная фаворитка этого сезона. Хотя это ещё не значит что она победит. Может повториться история как в ТНТ прошлого сезона, когда Холостяк влюбится, а она будет холодна. И либо сама уйдёт, либо ГГ её отправит, когда поймёт что он её не интересует. И я бы её понял, Яна может себе и получше парня найти. Короче говоря, результат сезона очень сильно зависит от Яны и заинтересует ли её Рожден.

Последний раз редактировалось Cheerio; 04.04.2018 в 17:44.
Cheerio вне форума   Ответить с цитированием Вверх
3 благодарности(ей) от:
ААА (04.04.2018), Максимилиан (04.04.2018), Мэри (06.04.2018)
Старый 04.04.2018, 17:37   #355
Старожил

Очки репутации: 5,151
Получено "спасибо": 3,646
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка Посмотреть сообщение
Людина завжди озвучує те, на що спроможна. Я б такого судження, що я піду замість тієї дівчини, яка дуже хоче на побачення не допустила б у свою голівку, бо для мене це апріорі низько.
Якби Галя вела гру, то вона б на тетах сказалаб як вона скучає. як сильно хоче піти на побачення і сказала б, що. незалежно від того, хто буде запрошений на побачення, наприклад 23.03, вона відбере те побачення). Тоді б це не було підлістю. Вона просто скористалась трояндою і все добре, тобто нічого особистого до дівчат, лише особисте до холостяка.
А так..... для мене це аліс капут.
Ну конечно! Це ж Галя!!! А как же тогда "выколи мне глаз"? У нее зависть ее второе имя, все ее пребывание на шоу просякло тем, какая она недооцененная, ущемленная, как ее все обошли, как ей все недодали и холостяк в первую очередь. Да для нее это не подлость, для нее это реванш!
ААА вне форума   Ответить с цитированием Вверх
3 благодарности(ей) от:
Евгения Л (05.04.2018), Злючка Ведьмочка (04.04.2018), Мэри (06.04.2018)
Старый 04.04.2018, 18:58   #356
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Ну конечно! Це ж Галя!!! А как же тогда "выколи мне глаз"? У нее зависть ее второе имя, все ее пребывание на шоу просякло тем, какая она недооцененная, ущемленная, как ее все обошли, как ей все недодали и холостяк в первую очередь. Да для нее это не подлость, для нее это реванш!
Ну просто в яблучко
[/B].
Старый 04.04.2018, 19:00   #357
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Cheerio Посмотреть сообщение
Яна - явная фаворитка этого сезона. Хотя это ещё не значит что она победит. Может повториться история как в ТНТ прошлого сезона, когда Холостяк влюбится, а она будет холодна. И либо сама уйдёт, либо ГГ её отправит, когда поймёт что он её не интересует. И я бы её понял, Яна может себе и получше парня найти. Короче говоря, результат сезона очень сильно зависит от Яны и заинтересует ли её Рожден
Ми знову в різних симпатіях. Я її бачу взагалі не до місця.
[/B].
Старый 04.04.2018, 21:37   #358
Старожил

Очки репутации: 1,172
Получено "спасибо": 149
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Cheerio Посмотреть сообщение
Яна - явная фаворитка этого сезона. Хотя это ещё не значит что она победит. Может повториться история как в ТНТ прошлого сезона, когда Холостяк влюбится, а она будет холодна. И либо сама уйдёт, либо ГГ её отправит, когда поймёт что он её не интересует. И я бы её понял, Яна может себе и получше парня найти. Короче говоря, результат сезона очень сильно зависит от Яны и заинтересует ли её Рожден.
Я бы с этим не согласилась, как по мне, Яна какая-то "никакая"

Личности ее толком не видно, вяжет шарфики, любит шопинг и имела секретное количество бывших парней - не характеристика. И вообще, что это за занятие - геймер - для взрослой тетки? Стишки сочиняет глуповатые, выучить их не может, с бумажки читает без вдохновения.... Имхо ну такое...

А внешне как по мне, тело - зачет, лицо "на четверочку" - в основном потому что оно все время какое-то пустое, в глазах выражение "я не здесь" или "сильно себе на уме".

Ну и какая с нее фаворитка?
Crafty вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Благодарность от:
Старый 04.04.2018, 22:02   #359
Досконалість

Доп. информация

[IMG][/IMG]
[/B].
Благодарность от:
Максимилиан (05.04.2018)
Старый 04.04.2018, 22:19   #360
Старожил

Очки репутации: 6,575
Получено "спасибо": 2,068
Доп. информация

Цитата:
Цей напружений лобик, вирячені як у дитини очі... ну не Жінка вона, можливо колись...
От дався тобі її наморщений лобик та кліпаючі очка. І з цього ти почала розкручувати твердження, що вона не настільки гарна внутрішньо, як зовні, та й зовні вона тобі, мабуть, так собі, бо дуже часто кліпає очками і морщить лобика, бо ти вважаєш, ніби їй дуже важко думати.

Цитата:
Іншими словами, якби хотів, то поцілував.
Тільки не кажи, ніби ти не зрозуміла, що побачення тривало цілий день, а нам показали найцікавіші на погляд продюсерів моменти на 20 хвилин. Вони сиділи і розмовляли години із три, а із цих діалогів показано 5-7 хвилин, ще й із вставками з бліців. Яна сама сказала, що вони сиділи і розмовляли 3-4 години, із всього цього часу вона як мінімум годину-півтори лежала головою на його грудях. Отже, він хотів її поцілувати, і випромінював своє бажання всім своїм виглядом, своєю поведінкою, і часу на все було достатньо, а потім він ще й сказав словами.

Цитата:
Але особисто мені було видно, що їм обом "право неловко", їм нема про що говорити, у них не було контакту.
Мабуть, щоб ти побачила їх контакт, вони обидва повинні були оголосити щось типу: "А зараз для тих, кто погано розуміє, у нас встановився контакт." Яна на бліці чітко сказала: "Между нами наладился контакт в плане общения." А тобі все одно особисто не видно, кажеш про якусь незручність. Він хотів більше, а вона вагалася, так це нормальна поведінка хлопця і дівчини, які недавно познайомилися. Просто в умовах такого проекту можна було б деякі шаблони поведінки трохи скасувати, але Яна поки що не захотіла.

Ти оце все не побачила, зате приліпила до Яни ім'я свого котика, ще й намагаєшся піднести це як суперкреатив.

Цитата:
Рожден її сприймав як дівчинку-хлопчика і її короткі спідниці не допомогли.
От звідки ти це взяла, мені зовсім незрозуміло. Він сприймав Яну як дуже вродливу і привабливу дівчину, а не як аватар твого котика, вона настільки йому подобається, що він готовий почекати, поки вона усвідомить і згодиться пройти свою половину шляху до романтичних стосунків. І доказом його готовності чекати була подарована в кінці побачення троянда. Якщо для тебе й це не є доказом, то згадай, як він немилосердно відправляв додому вродливих дівчат, які йому були непотрібні. Одній навіть вдягтися не дав, так в мокрому бікіні й поїхала.
Максимилиан вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Благодарность от:
Cheerio (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 22:24   #361
Старожил

Очки репутации: 1,172
Получено "спасибо": 149
Доп. информация

Цитата:
В статье от 31.01.2018 есть фото девушек, с которыми Рождену приписывают отношения. Обрати внимание - три девушки одного сексотипа и Анетти очень от них отличается.

http://edinstvennaya.ua/news/showbus...hastiya-v-shou

...
На первой фотке Рождешка сильно на Свирида-Петровича-Голохвастова-собственной-персоной смахивает
Crafty вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 благодарности(ей) от:
Лера (05.04.2018), Максимилиан (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 22:27   #362
Досконалість

Доп. информация

Спойлер:
[/B].
Старый 04.04.2018, 22:52   #363
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
От дався тобі її наморщений лобик та кліпаючі очка.

Тому що її наморщений лобик і блим-блим-очки придають їй безглуздого вигляду і це дуже смішно.

Цитата:
бо ти вважаєш, ніби їй дуже важко думати.
Ні, я так не вважаю. На тому рівні, на якому вона думає, їй не важко. Інша справа, що цей рівень не дуже здається високим.

Цитата:
Тільки не кажи, ніби ти не зрозуміла, що побачення тривало цілий день, а нам показали найцікавіші на погляд продюсерів моменти на 20 хвилин. Вони сиділи і розмовляли години із три, а із цих діалогів показано 5-7 хвилин,
Якщо це найцікавіше, то уявляю який там був ступор в решту часу. Думаю, що продюсери не викинули справжню іскру чи реально щось цікаве, бо то їхні гроші.

Цитата:
він хотів її поцілувати
Ти цього не знаєш, як і ніхто не знає чого він хотів. Все залежить від ракурсу погляду. Я зі свого життєвого досвіду знаю, що якщо людина хоче, то вона завжди знайде ЯК це зробити і зробить. А якщо вона цього не робить, то не дуже і хотілось. А ти зі свого ж.д. знаєш інакше. Ти знаєш можливо якісь сумніви, нерішучість. Ми не можемо тут дійти згоди. )
Одне можу сказати точно, що якщо чоловік запитує дівку, чи можна її поцілувати, то відповідь у 99% буде: "Ні!", хоча насправді: "Нарешті!". Такі запитання задає чоловік, який боїться відповідальності. Том що поцілунок - це перехід на більш близький рівень стосунків, а це вже більше відповідальності. А так... він її запитав, вона дозволила, а потім він себе заспокоїть, що нічого їй не винуватий, адже вона сама цього хотіла.

Цитата:
Яна на бліці чітко сказала: "Между нами наладился контакт в плане общения."
А що вона мала сказати? Це по-перше. А по-друге, може для неї це і "общєніє", а для мене (я на побаченні) це розійшлись як у морі кораблі.

Цитата:
вона настільки йому подобається, що він готовий почекати, поки вона усвідомить
Ти не знаєш на скільки хто йому подобається. Не фантазуй. Ну з чого ти взяв, що вона йому на стільки там подобається? Вони хоч раз подивились один одному у очі глибоким поглядом чоловіка і жінки? Між ними постійно відчувалась якась незручність, мені через екран було незручно. Вони постійно відводили очі, розмова була якась безглуздо ні про що. Вона виправдовувалась як кіт Матроскін, що вона і вязати ще може.... це взагалі, знайшла чим зацікавити чоловіка...
[/B].
Старый 04.04.2018, 22:55   #364
Старожил

Доп. информация

Снежинка,
Цитата:
april girl
а почему именно april?
Старый 04.04.2018, 22:59   #365
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Але її мотиви, які вона озвучила на теті про білу троянду мене просто вбили, на капєц. Я такого ніколи не прийму.
Спойлер:

Спойлер:

Ці кадри повторюють на початку кожного випуску. От як би хотів, щоб це виявилися Галюнька і Настюша-Яжемати - фінальна двійка. Оце ти пофестивалиш від душі! Любов до кого із них в тебе пересилить? Поливати брудом обох буде якось не дуже цікаво, треба обрати, щоб одна уособлювала Світло і Чистоту Світу, а інша - Темряву і Бруд Антисвіту. Чи тобі буде байдуже на цікавість, обох зарахуєш до Антисвіту? Наперед потішаюся, що тобі буде хоч розірвись між цими дівчатками. Буде свято. )))
Старый 04.04.2018, 23:12   #366
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Лю-ся Посмотреть сообщение
Так.
нет. В эфире этого не было
Благодарность от:
barish (05.04.2018)
Старый 04.04.2018, 23:14   #367
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Ці кадри повторюють на початку кожного випуску. От як би хотів, щоб це виявилися Галюнька і Настюша-Яжемати - фінальна двійка. Оце ти пофестивалиш від душі! Любов до кого із них в тебе пересилить? Поливати брудом обох буде якось не дуже цікаво, треба обрати, щоб одна уособлювала Світло і Чистоту Світу, а інша - Темряву і Бруд Антисвіту. Чи тобі буде байдуже на цікавість, обох зарахуєш до Антисвіту? Наперед потішаюся, що тобі буде хоч розірвись між цими дівчатками. Буде свято. )))
Максиміліан, ти написав, що тобі подобається Галя. Сподіваюсь ти помітив мою стриманість і делікатний підбір негативних слів. Я дуже жорстка людина і мені це було нелегко - вишукувати культурні слова, щоб сказати погане. Сподіваюсь ти зацінив мою повагу до твоєї симпатії.

Стосовно "поливати брудом". Ти вважаєш, що я неправа? Що Галя - ну практично янгол, а я така злюча відьма? Ти вважаєш, що той її тет - це "я - не я і хата не моя"?, ти вважаєш, що таке допустимо, ти б нормально сприйняв, якби до тебе так поставились?
Не я маю вину, що дівчата не мають рівня розвитку і духовності.
[/B].
Старый 04.04.2018, 23:16   #368
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Поливати брудом обох буде якось не дуже цікаво
Це тобі не цікаво - не початий край роботи....
[/B].
Старый 04.04.2018, 23:19   #369
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Crafty Посмотреть сообщение
Я бы с этим не согласилась, как по мне, Яна какая-то "никакая"

Личности ее толком не видно, вяжет шарфики, любит шопинг и имела секретное количество бывших парней - не характеристика. И вообще, что это за занятие - геймер - для взрослой тетки? Стишки сочиняет глуповатые, выучить их не может, с бумажки читает без вдохновения.... Имхо ну такое...

А внешне как по мне, тело - зачет, лицо "на четверочку" - в основном потому что оно все время какое-то пустое, в глазах выражение "я не здесь" или "сильно себе на уме".

Ну и какая с нее фаворитка?
личности её было достаточно. Она искренняя, единственная пошла поддержать Марину когда та удалилась поплакать в одиночестве, скромная (нет, её наряды меня не смущают), позитивная. И она не геймер, она - стример. С такой внешностью она легко может иметь много подписчиков и зарабатывать больше обычного киевского белого воротничка.
Благодарность от:
Максимилиан (05.04.2018)
Старый 04.04.2018, 23:23   #370
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Ти не знаєш на скільки хто йому подобається. Не фантазуй. Ну з чого ти взяв, що вона йому на стільки там подобається?
Повторюю "вона настільки йому подобається, що він готовий почекати, поки вона усвідомить і згодиться пройти свою половину шляху до романтичних стосунків". І виявом його бажання чекати є троянди.

Цитата:
Вони хоч раз подивились один одному у очі глибоким поглядом чоловіка і жінки?
Глибоким поглядом, про який ти кажеш, дивляться одне на одного глибокозакохані люди, а не ті, які щойно познайомилися.

Цитата:
Між ними постійно відчувалась якась незручність, мені через екран було незручно. Вони постійно відводили очі, розмова була якась безглуздо ні про що.
Вона розповіла про своє життя, про батьків, він про своїх. Якщо Холостяк щось розповів на попередніх побаченнях про себе іншим дівчатам і це вже показували, то монтажери це зазвичай не повторюють, якщо він розповів це, наприклад, ще і Яні.
І тому іноді може здаватись, що Холостяк розповів про себе меньше, ніж дівчина. Які тобі ще потрібні були розмови?
Старый 04.04.2018, 23:34   #371
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Повторюю "вона настільки йому подобається, що він готовий почекати, поки вона усвідомить і згодиться пройти свою половину шляху до романтичних стосунків"
Він тобі особисто це сказав? Чи ми дивимось шоу?
Цитата:
виявом його бажання чекати є троянди.
Таким виявом почекати є ще вісім дівчат. А коли подобається вісім, це означає, що не подобається ні одна.

Цитата:
Глибоким поглядом, про який ти кажеш, дивляться одне на одного глибокозакохані люди, а не ті, які щойно познайомилися.
У нас з тобою різний досвід життя. У мене лише з цього починаються стосунки - з прояву інтересу до мене і затриманий на мені погляд довше звично - один із них.

Цитата:
Які тобі ще потрібні були розмови?
Питання, які будуть говорити про його інтерес до неї, а не про інтерес до глядача.
[/B].
Старый 04.04.2018, 23:50   #372
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Максиміліан, ти написав, що тобі подобається Галя. Сподіваюсь ти помітив мою стриманість і делікатний підбір негативних слів. Я дуже жорстка людина і мені це було нелегко - вишукувати культурні слова, щоб сказати погане. Сподіваюсь ти зацінив мою повагу до твоєї симпатії.
Наталія, я зацінив, дякую тобі за це. І прошу тебе, в свою чергу, зацінити, що я, людина майже повністю російськомовна, мислю російською, а спілкуюсь з тобою українською. Що я робив би, якби не було Гугл-перекладача? Не захочеш підбирати культурні слова, будеш отримувати від мене відповіді тільки російською.

Цитата:
Стосовно "поливати брудом". Ти вважаєш, що я неправа? Що Галя - ну практично янгол, а я така злюча відьма? Ти вважаєш, що той її тет - це "я - не я і хата не моя"?, ти вважаєш, що таке допустимо, ти б нормально сприйняв, якби до тебе так поставились?
Не я маю вину, що дівчата не мають рівня розвитку і духовності.
Маленьке технічне уточнення. Тет - це коли дівчина спілкується з Холостяком наодинці. А коли дівчина чи ГГ відповідає перед камерою на питання редактора, це називається бліц-інтерв'ю.

Галя не янгол, я це прекрасно усвідомлюю. В неї, як і у інших дівчат на проекті, є свої недоліки. Дівчину без недоліків туди не візьмуть, бо такими неможливо маніпулювати, а отже продюсери не зможуть досягати свої цілі. Коли ти порівняла Галю майже із вбивцею, що вб'є за останній шматок хліба, це перебір. Там була ігрова ситуація, повністю підстроєна продюсерами, і там не вирішувалися питання життя і смерті, щоб звинувачувати Галю чи не у всіх смертних гріхах.

Последний раз редактировалось Максимилиан; 05.04.2018 в 06:51.
Старый 05.04.2018, 00:00   #373
Старожил

Доп. информация

Цитата:
У нас з тобою різний досвід життя. У мене лише з цього починаються стосунки - з прояву інтересу до мене і затриманий на мені погляд довше звично - один із них.
Ти про цей погляд кажеш?
Спойлер:
Старый 05.04.2018, 00:15   #374
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Він тобі особисто це сказав? Чи ми дивимось шоу?
Ви може дивитесь просто шоу, а я дивлюсь шоу про стосунки. Рожден в якомусь із інтерв'ю казав, що для того щоб розвивати стосунки, двоє повинні пройти кожен свою половину шляху. Чи про що ми балакаємо?

Цитата:
Таким виявом почекати є ще вісім дівчат. А коли подобається вісім, це означає, що не подобається ні одна.
О! Нарешті я зрозумів! Те що ти кажешь, відноситься вже до закоханості, та й то, в американських "Холостяках" вже були випадки, коли ГГ мав закоханість до двох дівчат одразу, потім, розриваючи собі серце, прощався із однією, а інший робив пропозицію. Потім через деякий час розривав заручини і майже на колінах повз до тієї, що скривдив відмовою, клявся, божився і робив пропозицію вже їй.

А подобатися можуть, ну не вісім, а скажімо, три-п'ять, які були на індивідуальних побаченнях. Тому що буває багато випадків, коли дівчина повертається із ІП не до дівчат, а їде додому, тому що перестала подобатися.
Старый 05.04.2018, 01:32   #375
Модератор

Очки репутации: 116,517
Получено "спасибо": 10,479
Доп. информация

Цитата:
... а Рожден по мне какой -то холодный и скользкий, как рыба. Он не заводится... он не любит "играть", он не любит сюрпризов, он зануда, и в семейной жизни - это будет домострой: " я сказал и твое мнение меня не интересует"...
Нет, нет, нет, Вы описали совсем не Рождена! Ему очень важен контакт в отношениях и искренность. Пока что девушки не могут быть собой и играют какие то роли, как Иванна. Да, люди играют роли и в своих жизнях, не только на ТВ. А ему важно создать контакт с реальным человеком, несовершенным, как и он сам, но РЕАЛЬНЫМ! Отношения периода завоевания заставляют людей ходить на носочках и изображать из себя то, чем они не являются, я очень рада, что Рожден не такой, он мне этим очень нравится!!!
snkhom (05.04.2018), Злючка Ведьмочка (05.04.2018), Максимилиан (05.04.2018)
Ответ

Опции темы
Опции просмотра