Форум СТБ (СанТа-Барбара)

Вернуться   Форум СТБ (СанТа-Барбара) > Забута скриня > Архів > Холостяк 6

Четвертий ефір 30.03.18.

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 03.04.2018, 18:01   #326
Старожил

Очки репутации: 6,575
Получено "спасибо": 2,068
Доп. информация

Победительницей 8-го сезона станет та, кто победит Анетти. Или та, кто пересидит на диване под подушкой, пока более смелые соперницы убьются нафиг об Анетти, и никого не останется. )))
Максимилиан вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 благодарности(ей) от:
ААА (04.04.2018), Мэри (06.04.2018)
Старый 03.04.2018, 19:41   #327
Досконалість

Очки репутации: 44,666
Получено "спасибо": 15,499
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан Посмотреть сообщение
вони, пам'ятаючи про свободу вибору учасників, ні в якому разі не скажуть їм про це прямо.
Не факт. Можуть і сказати. Все суто індивідуально. Думаю, що Іскорнєву було сказано у формі побажання, він відгукнувся і йому пояснили чому сАме. Чмерковському мабуть теж щось казали, але він не звик слухатись. Френсіса підштовхнули, маніпуляціями, бо він з іншого світу і блатняк сприйматиме інакше.

Цитата:
і викинути свій сценарій на смітник.
Ну, я б не так поставила питання - сіли корегувати сценарій.

Цитата:
тому Галя не стала заважати цим дівчатам.
Цитата:
І ось моє питання - так було задумано по сценарію, що Галя піде замість Олі, а мотивація цього вибору, яку Галя озвучила на бліці, належить не їй, а прописана в сценарії, чи все ж це власний вибір саме Галі і мотивація теж її власна?
Думаю, що суть у тому, що режисери, сценаристи, психологи не гірше нашого побачили, що собою представля. Галя і саме тому саме їй вручили цю білу троянду, щоб розкрити її гниле нутро, бо знали, що це викличе шквал неодобрення і дискусії, це зачепить глядача. Благородство і доброта мало торкають, а от негативні якості торкають сильно.
Я думаю, що Галя мала вибір коли ту троянду застосувати. Адже подивись спочатку вона зіграла в благородство. Це не вигідно, бо біла троянда так і не відіграє сценарію. Тоді її підштовхнули, - і холостяк сказав, і мабуть і психологи, а можливо і самі дівчата, тіпа: ну чого ти, не ти ж винувата, що тобі дали цей шанс. Правильно не вона винувата, але те ЯК вона це зробила, винувата вона.
[/B].
Злючка Ведьмочка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Благодарность от:
Максимилиан (03.04.2018)
Старый 03.04.2018, 19:45   #328
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Победительницей 8-го сезона станет та, кто победит Анетти. Или та, кто пересидит на диване под подушкой, пока более смелые соперницы убьются нафиг об Анетти, и никого не останется. )))
Я не думаю, що Ганя буде учасницею шоу. Мабуть прийде тіпа підказати, заспокоїти дівчат.
[/B].
2 благодарности(ей) от:
Crafty (04.04.2018), snkhom (04.04.2018)
Старый 03.04.2018, 19:48   #329
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Щось я вже хвилююсь за Януську. Вона в'яже Рождену шарф, а ти її додому відправляєш. Може даси їй дов'язати і подарувати? )))
Вона не захотіла рубатись з Роджиком в геймер - додомки....
[/B].
Старый 03.04.2018, 19:58   #330
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
А Анетти будет молча смотреть на "новых" невест, но её красноречивый взгляд будет без слов говорить: "Какие же вы дуры!!!"
Ти і взаправду віриш, що Ганя прийшла за обручкою і буде учасницею? Ні вжисть не повірю.
І пересваряться дівки взагалі не через не, якщо вони пересваряться взагалі. Анонси - вони такі анонси.
[/B].
Благодарность от:
ААА (04.04.2018)
Старый 03.04.2018, 20:57   #331
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка Посмотреть сообщение
Не факт. Можуть і сказати. Все суто індивідуально.
Кажучи "ні в якому разі не скажуть їм про це прямо", я мав на увазі - не скажуть в формі наказу, тому що вони не мають права йому наказувати, лише радити. Хоча, якщо Холостяк добре знає, хто із дівчат йому потрібен, він може тих радників послати.

Цитата:
Ну, я б не так поставила питання - сіли коригувати сценарій.
В них там не один великий сценарій, а купа сценаріїв на всі знімальні тижні і на всі побачення. Їм прийшлося б викинути на смітник сценарій про побачення Холостяка з батьками Яни.

Цитата:
Думаю, що суть у тому, що режисери, сценаристи, психологи не гірше нашого побачили, що собою представляє Галя, і саме тому саме їй вручили цю білу троянду, щоб розкрити її гниле нутро, бо знали, що це викличе шквал неодобрення і дискусії, це зачепить глядача. Благородство і доброта мало торкають, а от негативні якості торкають сильно.
Так, як професіонали, та ще і з деяким вже досвідом роботи в цьому проекті, вони повинні були знати, як Галя сприйме цю білу троянду, як вона буде вагатися застосувати її, і як всім прийдеться підштовхувати її. Так і вийшло - Холостяк давив і підштовхував, мабуть редактори і психолог, ще й дівчата під'юджували не по-дитячому.

Отже, як я зрозумів, ми згодні, що у Галі були такі варіанти вибору - або застосувати білу троянду, або сидіти на дивані як ступа з кислим обличчям і чекати, поки Холостяк не дасть їй троянду на ЦР, і вона поїде додому.

Цитата:
Я думаю, що Галя мала вибір коли ту троянду застосувати.
Не зовсім. Вона не змогла б забрати побачення Яни, тому що Рожден спеціально прийшов за Яною, ніби гарант Яниного побачення.

Цитата:
Правильно не вона винувата, але те ЯК вона це зробила, винувата вона.
От чесно, я не побачив у сцені, де Галя вирішувала, замість кого із чотирьох дівчат вона піде, нічого непорядного. То в чому вона винувата?
2 благодарности(ей) от:
sunny (03.04.2018), ААА (04.04.2018)
Старый 03.04.2018, 21:38   #332
Сентиментальный мизантроп

Очки репутации: 23,263
Получено "спасибо": 17,472
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Лера Посмотреть сообщение
мамамиякергуду,ужас какой!

https://www.instagram.com/p/BPurHg7A...galinaprystash
А який смак у дiвчини...) Просто глаза разбегаются от этой красоты.) А вот это платтячко говорит не только о хорошем вкусе, но и о бережливости.) ОнЕ, со своей "дизайнеркой", не только использовали плюшевую штору сталинских времен, но даже бахрома даром не пропала.) Зашла на страницу дизайнерки - это посильнее "Фауста" Гёте будет.(с) )))
Спойлер:
АлекSandra вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 благодарности(ей) от:
ААА (04.04.2018), Лера (04.04.2018)
Старый 03.04.2018, 21:42   #333
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Вона не захотіла рубатись з Роджиком в геймер - додомки....
Я розумію, що тебе вже потягнуло на приколи, і все ж. )))

Якось ще Бугримова розповідала, як вони обирають головного героя. Продюсери обов'язково перевіряють, як кандидат реагує на привабливих дівчат, причому роблять це ненав'язливо, щоб він не здогадався. Йому під видом підготовки до проекту пропонують поспілкуватися із звичайними на вигляд дівчатами, а потім із гарненькими, і дивляться, чи є різниця у відношенні до тих і до тих. Якщо різниці немає, кажуть кандидату "До побачення!", і шукають іншого. Тобто, потрібно розуміти, що Рожден свого часу цей тест пройшов успішно.

Яна як раз і приваблива, і гарненька, і Рожден на неї правильно зреагував. Йому ті комп'ютерні ігри були не дуже цікаві, а те, що йому дуже кортіло потискати Яну, і якщо пощастить, то й поцілувати, то це нам добре показали. Тільки от біда, Яна не була готова переводити стосунки із рівня обережного знайомства на рівень тактильних і ласкавих контактів. Мабуть, для неї це було дуже швидко.

А от те, що Рожден має комплекси по відношенню до вродливих дівчат, то він на цьому побаченні і показав. Він завів розмову про кількість хлопців, які були у Яни. Яна чомусь не схотіла відповісти. Ну навіщо йому та кількість? Звісно, що більше ніж один. Йому б стало легше, якби вона сказала точне число? Чи він ревнував би її потім до кожного?

А пам'ятаєш, як він сказав Яні про поцілунок? Існує безліч способів сказати дівчині, що хочеш її поцілувати, від обережного натяку, до ствердження, що зараз я тебе поцілую, або зовсім без попередження спробувати поцілувати. В останньому випадку можна й по пиці отримати, якщо дівчина ще не налаштована. Рожден сформулював своє бажання поцілувати в формі нейтрального запитання, нібито йому це не дуже й потрібно: "Не знаю, что делать. Мне кажется, целоваться?" Тобто він вже достатньо наспілкувався з Яною, пора приголубити, але якщо дівчина не схоче, то може легко відмовитись. І нехай потім жалкує, що не погодилася. Можливо хтось інший погодиться, в нього інші дівчата є.

Але якщо в Яни буде друге індивідуальне побачення, при умові, що вона його отримає, не піде додому сама не діждавшись, то там вже прийдеться цілуватись, інакше - додому. Вона дуже приваблива, щоб він її так просто відпустив через якийсь незрозумілий "геймер".
4 благодарности(ей) от:
snkhom (04.04.2018), sunny (04.04.2018), ААА (04.04.2018), Евгения Л (04.04.2018)
Старый 03.04.2018, 22:22   #334
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Ти і взаправду віриш, що Ганя прийшла за обручкою і буде учасницею? Ні вжисть не повірю.
І пересваряться дівки взагалі не через неї, якщо вони пересваряться взагалі. Анонси - вони такі анонси.
Так, анонси від СТБ часто брешуть. І ми вже звикли, що потім все відбувається зовсім навпаки тим анонсам. Але ж мені можна хоч трішки помріяти? )))

Я не буду розмірковувати, навіщо це було потрібно продюсерам - запросити Анетті на проект. Вважаю, це більш-менш зрозуміло. Я спробую вгадати, навіщо це було потрібно самій Анетті. Бачу два варіанти. Перший, її взяли подратувати і пересваритись із дівчатами, щоб підбадьорити саме шоу. В цьому випадку її можна вважати запрошеною актрисою, і їй передбачається гонорар за участь. Вона буде відігравати підготовлений для неї сценарій з елементами імпровізації, на які вона дуже добре здатна. Якоїсь особливої взаємодії з Рожденом цей варіант не передбачає, все тільки для того, щоб дівчата повірили, що вона для них є конкуренткою, і ще більше скаженіли. Коли дівчата заспокояться, зрозуміють, що Рожден їй не потрібен, вона поїде з проекту.

Другий варіант, їй потрібна не обручка, а сам Рожден. В цьому випадку дівчаткам можна співчутливо сказати: "Ховайтесь, хто встигне." Але в цьому варіанті все ж є велике питання - чи потрібна Рождену Анетті на проекті для розвитку романтичних стосунків. Якщо ні, то Анетті поїде вже в п'ятому випуску, можливо не встигне й валізу розпакувати. Можливо навіть і поплаче, що не вийшло зацікавити Рождена, тому що ті його дівчата виявляться для нього бажанішими.
2 благодарности(ей) от:
sunny (04.04.2018), Евгения Л (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 09:15   #335
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
От чесно, я не побачив у сцені, де Галя вирішувала, замість кого із чотирьох дівчат вона піде, нічого непорядного. То в чому вона винувата?
Максимилиан вне форума Добавить блиц-комментарий для Максимилиан Пожаловаться на это сообщение
У цинізмі.

От дивись.Спочатку вона ламається тіпа да я така благородна, ьта як я мооожу так відібрати у когось довгоочікуване побачення... бла бла бла бла бла бла....
Себто вона демонструє, свою духовну делікатність, порядність, благородство.

А потім, коли тіпа її "підштовхнули"...
Якщо вона така делікатна, така благородна і така високоморальна чому ж вона не обрала ту дівчину, яка не хоче іти на побачення? Аріна не хоче іти на побачення? О! Я за неї піду - і я нікого не ображу і виграю побачення.
В ситуації з білою трояндою вона керувалась навіть не своїм бажанням піти на побечення, а можливістю нагадити комусь з конкурентів. Багато хто назве це розумною стратегією, але я особисто не прихильник переступання через труп. Все ж мають бути якісь моральні принципи і поняття порядності. Це лише шоу і вона ось так, а уяви собі реально ситуацію виживання... о Господи! навіть уявляти собі не хочу. Вона вб"є кожного, щоб забрати останній шматочок хліба, навіть якщо цей хліб буде не її.

Мені такі люди огидні.
Знаєш , для мене подібні якості неприйнятні.

А Рожден.... Він Аріну лише за те, що вона прагнула показати, що вона краща від дівчат вигнав, а Галю за таку абсолютну бездуховність, аморальність зробив побєділкою? Я сподіваюсь. що задекларувавши себе як людина з високими моральними якостями (виганяє тих, хто принижує інших), побачивши це відвернеться від Галі. Інакше вона його скомпрометує. Особисто для мене це буде незрозумілим як мінімум.
[/B].
Благодарность от:
Евгения Л (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 09:29   #336
диванный даосист

Очки репутации: 42,627
Получено "спасибо": 37,825
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от АлекSandra Посмотреть сообщение
А який смак у дiвчини...)
ааааааааааа )
бездна,бездна вкуса )
Лера вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.04.2018, 09:29   #337
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
А пам'ятаєш, як він сказав Яні про поцілунок? Існує безліч способів сказати дівчині, що хочеш її поцілувати, від обережного натяку, до ствердження, що зараз я тебе поцілую, або зовсім без попередження спробувати поцілувати.
Ну, це погляд чоловіка (не знаю на скільки .... мав досвід).
Рожден не той, хто соромиться чи не вміє поводитись з дівками. Такого б не взяли. І його хабалюцькі очі це підтверджують.

Це з серії: "Вы меня так хатите как я вас баюсь".
Якби йому кортіло її поцілувати, він би завів розмову не про хлопців, чи ігри, а про щосьт дуже інтимно-приватне. Тому що налаштувати на фізичну близькість дівчину розмова про геймерство чи в"язання не можу. А от інтимні питання, маленькі комплименти, наближення свого обличчя ближче, ближче, ближче.... тощо Іншими словами, якби хотів, то поцілував. Але особисто мені було видно, що їм обом "право неловко", їм нема про що говорити, у них не було контакту. Рожден її сприймав як дівчинку-хлопчика і її короткі спідниці не допомогли. Вона ж не з доброго диву почала говорити, акцентувати увагу на тому, що вона дівчинка і все дівчаче їй притаманно. Мабуть жеж вона на щось реагувала, що про таке завела мову. Я не знаю як її охарактеризувати, у мене лише є одне слово для неї "
Спойлер:
". Пробач просто іншого слова нема і це не матюг, а от я не можу знайти іншого слова. Я так називаю свого котика за його невеликі розміри, за його потуги здаватись сильним, за його якусь компактність. Так і Геймерша - вона мінітюрна, зосереджена на чомусь своєму і на зовні вона взагалі не продукціює ніякої енергетики - ні чоловічої ні жіночої, лише підліток. Цей напружений лобик, вирячені як у дитини очі... ну не Жінка вона, можливо колись...
[/B].
Благодарность от:
Лю-ся (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 09:45   #338
диванный даосист

Очки репутации: 42,627
Получено "спасибо": 37,825
Доп. информация

и навеяло
Спойлер:
Лера вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 04.04.2018, 10:31   #339
Старожил

Очки репутации: 2,676
Получено "спасибо": 1,092
Доп. информация

Але на тих фото Галя хоч не така сіра і кисла,що аж кисло дивитись на неї, як в "Холостяку".
Н-Лика вне форума   Ответить с цитированием Вверх
3 благодарности(ей) от:
Евгения Л (04.04.2018), Лю-ся (04.04.2018), Максимилиан (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 13:20   #340
winter girl

Очки репутации: 59,791
Получено "спасибо": 9,977
Доп. информация

Цей епізод з 4 ефіру?
Спойлер:
Снежинка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
3 благодарности(ей) от:
barish (05.04.2018), Cheerio (04.04.2018), Максимилиан (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 13:48   #341
Старожил

Очки репутации: 5,961
Получено "спасибо": 6,183
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Снежинка Посмотреть сообщение
Цей епізод з 4 ефіру?
Спойлер:
Так.
А я по ходу даже не взлетал...(с)
Лю-ся вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Благодарность от:
Снежинка (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 14:43   #342
Старожил

Очки репутации: 5,151
Получено "спасибо": 3,646
Доп. информация

Цитата:
А тепер спробуємо застосувати цю систему координат до епізоду, як Галя обирала проти кого із дівчат застосувати білу троянду. Поки що відставимо в сторону оцінку моральних якостей Галі в цьому виборі. Галя не захотіла забирати побачення у Насті, яка не дуже хотіла йти на інтелектуальну гру. Потім Галя побачила, що і Арина не дуже горить бажанням, тому Галя не стала заважати цим дівчатам. Аня хотіла йти на побачення, і Галя не схотіла забирати її право, мабуть, дуже поважає Аню. Вона забрала побачення в Олі, мотивуючи своє рішення тим, що Оля вже мала індивідуальне, тому якось переживе без цього групового. І ось моє питання - так було задумано по сценарію, що Галя піде замість Олі, а мотивація цього вибору, яку Галя озвучила на бліці, належить не їй, а прописана в сценарії, чи все ж це власний вибір саме Галі і мотивація теж її власна?
То что ОЗВУЧИВАЛА Галя мы смело можем "слить в унитаз". Человек часто озвучивает не истинную причину, а ту которая позволяем ему сохранять лицо, и то что Галя изъявит желание идти вместо Оли - предсказуемо и не надо быть Вангой) :ног:. Оля уже была на ИС, она из всей той толпы многим видится в финале и является конкуренткой по многим факторам ( с учетом первой вечеринки). Кого тогда нужно сливать? Ответ очевиден как для меня). Любая на месте Гали сделала бы так же. И да, это называется не мотивация а манипуляция =) (в смысле легко могла быть)

Последний раз редактировалось ААА; 04.04.2018 в 15:58.
ААА вне форума   Ответить с цитированием Вверх
2 благодарности(ей) от:
Евгения Л (04.04.2018), Максимилиан (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 14:53   #343
Старожил

Доп. информация

Цитата:
І пересваряться дівки взагалі не через не, якщо вони пересваряться взагалі. Анонси - вони такі анонси.
Я бы очень хотела что бы Анетти пришла и осталась тролить тех девок, но мне очевидно что Рожден не герой ее романа. Потому если она останется как "невеста" едва ли ей кто-то поверит. Но я ее так люблю, что с удовольствием смотрела бы на ее выбрыки даже не веря). Но если бы с ней сделали холостячку - мне кажется это было бы нечто! Скучно нам бы не было!
2 благодарности(ей) от:
Максимилиан (04.04.2018), Мэри (06.04.2018)
Старый 04.04.2018, 15:13   #344
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Отже, як я зрозумів, ми згодні, що у Галі були такі варіанти вибору - або застосувати білу троянду, або сидіти на дивані як ступа з кислим обличчям і чекати, поки Холостяк не дасть їй троянду на ЦР, і вона поїде додому.
Это называется выбор без выбора. Сначала ей все дали понять что если она не сделает выбор - она уйдет

Цитата:
Не зовсім. Вона не змогла б забрати побачення Яни, тому що Рожден спеціально прийшов за Яною, ніби гарант Яниного побачення.
Потом ее поставили в такие условия при которых она не смогла выбрать свидание

Цитата:
А потом у нее осталась единственная возможность пойти на групповое, и я даже думаю, что Олю ввели в это свидание умышленно, для того что бы Галя могла ее вытеснить! Потому что с одной стороны это было свидание для Арины (ретро- машина) + если даже не знал Рожден - орги знали про три выша Гали и надеялись что она сможет составить конкуренцию Арине и возможно столкнуть их лбами как -то (но не случилось).
А вообще у меня жуткий диссонанс в мыслях... я всегда думала , что образованный человек = интеллектуально-развитый... и в какой -то степени эрудированный. Для меня загадка, как даже Аня (журналист, предполагает развитый навык чтения! ) не смогла конкурировать с Ариной в таких простых (даже можно сказать элементарных) вопросах, на которые отвечали мои дети!
2 благодарности(ей) от:
Максимилиан (04.04.2018), Н-Лика (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 15:29   #345
Старожил

Очки репутации: 2,676
Получено "спасибо": 1,092
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА Посмотреть сообщение
Для меня загадка, как даже Аня (журналист, предполагает развитый навык чтения! ) не смогла конкурировать с Ариной в таких простых (даже можно сказать элементарных) вопросах, на которые отвечали мои дети!
От-от!Мене Аня теж тут здивувала! А Галя ні. Чогось складається враження, що їй ті її вищі освіти , як кобилі п"ята нога, не було дівчинці чим зайнятись, то й типу "вчилась", але оскільки нічого вона не робить, тільки тусується, то очевидно серед тих трьох освіт себе так і не знайшла, а щодо старанності учениці,то як казав класик "як би ви вчились так, як треба..."
Н-Лика вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Благодарность от:
ААА (04.04.2018)
Старый 04.04.2018, 15:30   #346
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Багато хто назве це розумною стратегією, але я особисто не прихильник переступання через труп. Все ж мають бути якісь моральні принципи і поняття порядності.
Щось я не до кінця зрозумів цю твою алегорію. Ти вже готова стверджувати, що Галя переступила через якийсь труп, щоб попасти на побачення? То вона тільки переступила, чи ти і вбивство того трупа хочеш на неї повісити? Ти кажешь "Мені такі люди огидні." А розвивалось твоє відношення до Галі приблизно так - спочатку тобі не сподобалися її міміка, голос, ще, можливо, якісь дрібниці, і ти почала вишукувати в ній негативні риси, тому що, на твій погляд, людина із такою мімікою, голосом, вимовою ну ні в якому разі не може бути доброю і приємною. така людина обов'язково зла, підступна, тримає за пазухою сокиру, і варто повернутися до неї спиною, довбане тією сокирою по голові, переступить труп і піде далі. І для тебе неважливо, що ти не бачила ту сокиру, ти абсолютна впевнена, що сокира в Галі за пазухою є, а якщо сокира є в першому акті спектаклю, хоч і захована, нею в третьому акті обов'язково когось зарубають.

То далі ти почала вишукувати ту Галіну сокиру, щоб показати всім. І нарешті знайшла, коли Галя пішла на чуже побачення. Те, що ти вважаєш за сокиру, насправді виявилося білою трояндою, яку ввели продюсери проекту. Ти випадково не забула, що "Холостяк" не тільки романтичне шоу, але і ігрове, тому що тут учасниці по ходу шоу вибувають із гри? Це гра на вибування, а не на фізичне знищення. В шоу "Холостяк" нікого не вбивать, і трупи не переступають. Але ти вже настільки розлюднила Галину (по-рус. расчеловечила), що в тебе вона нібито знехтувала всіма моральними нормами і ледь не здійснила карний злочин, ось твої слова: "Вона вб'є кожного, щоб забрати останній шматочок хліба, навіть якщо цей хліб буде не її." Звідки в тебе така впевненість про останній шматочок хліба, чи не далеко ти екстраполювала закладену продюсерами ігрову ситуацію в область домислів? Так можна не помітити, як здоровий глузд залишиться десь далеко позаду.

Цитата:
А Рожден.... Він Аріну лише за те, що вона прагнула показати, що вона краща від дівчат вигнав, а Галю за таку абсолютну бездуховність, аморальність зробив побєділкою? Я сподіваюсь. що задекларувавши себе як людина з високими моральними якостями (виганяє тих, хто принижує інших), побачивши це відвернеться від Галі. Інакше вона його скомпрометує.
Ось бачиш, до чого ти вже договорилася, коли розлюднила Галю? Тепер, якщо Рожден віддасть Галі каблучку, ти будеш налаштована розлюднити і Рождена у разі, коли він не відвернеться від неї.

Цитата:
Особисто для мене це буде незрозумілим як мінімум.
Навіть боюсь уявити, що в тебе там як максимум.

Последний раз редактировалось Максимилиан; 04.04.2018 в 15:49.
Старый 04.04.2018, 15:31   #347
Старожил

Доп. информация

Цитата:

Другий варіант, їй потрібна не обручка, а сам Рожден. В цьому випадку дівчаткам можна співчутливо сказати: "Ховайтесь, хто встигне." Але в цьому варіанті все ж є велике питання - чи потрібна Рождену Анетті на проекті для розвитку романтичних стосунків. Якщо ні, то Анетті поїде вже в п'ятому випуску, можливо не встигне й валізу розпакувати. Можливо навіть і поплаче, що не вийшло зацікавити Рождена, тому що ті його дівчата виявляться для нього бажанішими.
Я этот вариант исключаю) выше я писала, что не представляю Анетти с Рожденом. Так вот могу сказать что и Рождена Анетти вряд ли сможет заинтересовать в виде невесты... Они вообще не подходят друг другу. Иракли был горячий и любвиобильный, а Рожден по мне какой -то холодный и скользкий, как рыба. Он не заводится... он не любит "играть", он не любит сюрпризов, он зануда, и в семейной жизни - это будет домострой: " я сказал и твое мнение меня не интересует" Фу, терпеть не могу таких. А Анетти это тайфун в юбке! Она игрива, провокативна, она вылюбленная, она делала, делает и будет делать что захочет ее левая нога в эту секунду, ну куда Рождену с такой? Он или с ума сойдет от ее выходок или сбежит, но в любом случае терпеть не будет.
2 благодарности(ей) от:
Старый 04.04.2018, 15:38   #348
Старожил

Доп. информация

Цитата:
А Рожден.... Він Аріну лише за те, що вона прагнула показати, що вона краща від дівчат вигнав.
Ахаха он ее выгнал потому что она оказалась видимо умнее его), а у меня впечатление, что он не выносит любого превосходства. Фу он мне настолько противен, даже противнее Искорнева.
2 благодарности(ей) от:
Старый 04.04.2018, 16:24   #349
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА Посмотреть сообщение
Я этот вариант исключаю) выше я писала, что не представляю Анетти с Рожденом.
В статье от 31.01.2018 есть фото девушек, с которыми Рождену приписывают отношения. Обрати внимание - три девушки одного сексотипа и Анетти очень от них отличается.

http://edinstvennaya.ua/news/showbus...hastiya-v-shou

Но если слова Рождена в той статье насчёт Анетти правда, то Анетти может надеяться на шанс перевести дружеские отношения в романтические.

Когда прошло время после финала 6-го сезона, Анетти как-то обмолвилась, что если бы Иракли выбрал её, она бы его быстро бросила, потому что он в совместной реальной жизни был бы невыносим.

Иракли по типу личности - экстраверт, и Анетти - экстраверт, а Рожден - интроверт. У интроверта с экстравертом больше шансов создать прочные отношения, чем у двух экстравертов. Но, блин, сексотип, сексотип! Рождену нужны длинноногие блондинки, а не ладненькие брюнетки.
Старый 04.04.2018, 16:48   #350
Старожил

Доп. информация

Может и бросила, но блииииииин, я только что пересмотрела финал того сезона, где Иракли отвергает Анетти... Этот эпизод.. эти отношения... они были как сказка... Как красивая романтическая мелодрамма при этом претендовали на реальность... Это можно пересматривать и пересматривать... Для меня это был лучший сезон... Ностальгия...
2 благодарности(ей) от:
Максимилиан (05.04.2018), Мэри (06.04.2018)
Ответ

Опции темы
Опции просмотра