Форум СТБ (СанТа-Барбара)

Вернуться   Форум СТБ (СанТа-Барбара) > Забута скриня > Архів > Холостяк 6

Перший ефір 09.03.2018

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 17.03.2018, 20:32   #326
Досконалість

Очки репутации: 40,067
Получено "спасибо": 13,015
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан Посмотреть сообщение
А хто для тебе більш недоречний - учасниця минулого сезону чи одинока матуся, яка покинула дитину на бабусю, і гайнула в любовні мандри?
Учасниця минулого сезону. Про неї мною вже все сказано, а про матусю я ще можу щось дізнатись і зробити певні висновки.
.
Злючка Ведьмочка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Благодарность от:
Максимилиан (17.03.2018)
Старый 17.03.2018, 20:34   #327
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
І так само ми не можемо знати, що між ними до проекту було те, що ти назвала "лише секс", хоча я так і не зрозумів, що для тебе "лише секс" та "не лише секс".))
Макс, про "лише секс" - це я пожартувала, прикольнулась. Це чисто жарт.
.
Благодарность от:
Максимилиан (17.03.2018)
Старый 17.03.2018, 20:46   #328
Старожил

Очки репутации: 6,322
Получено "спасибо": 1,746
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка Посмотреть сообщение
Учасниця минулого сезону. Про неї мною вже все сказано, а про матусю я ще можу щось дізнатись і зробити певні висновки.
По кожній учасниці продюсери приймають рішення окремо - чи буде вона цікавити глядачів, чи вона буде їм байдужа. При чому, їм не важливо, чи буде глядацька зацікавленність позитивною або негативною, аби дивились шоу. Отже із Анетті це було 100 відсоткове попадання. Комусь вона до вподоби, хтось її терпіти не може, але дивитись будуть і ті, і ті. От ти вважаєшь участь Анетті недоречною, і що, ти її настільки не хочеш бачити, що навіть не будешь дивитись епізоди з її участю?
Максимилиан вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 17.03.2018, 20:58   #329
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Щось не пригадую, щоб відсутність впевненості в питаннях чийогось сексу, а особливо при відсутності доказів самого факту сексу, тебе зупиняла від далекосяжних висновків. ))
Я, як і всі решта людей планети, не можемо знати ВСЕ. Наші знання - це чийсь досвід, який ми прийняли як істину, або власний досвід і результат власних якихось досліджень, спостережень чи експериментів (маю на увазі не наукових, а щоденних). І я знаю, що дуже часто те, що ти бачиш не завжди є тим, що ти бачиш.

Тому для мене важливо логіка речей: якщо Таня плаче, логічно допустити, що її скривдили, у неї горе, їй щось болить, щось втратила. Але нелогічно допустити, що від радості, від щастя, від задоволення (хоча може бути, але він інший).

Я розумію, що ти натякнув про Ряснову. Я можу тобі пояснити свою логіку бачення.

Спойлер:
.
Старый 17.03.2018, 21:11   #330
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Дорогенька моя, а твої думки раптом не понеслись, обганяючи здоровий глузд? Де реально цікаві люди, а де шоу "Холостяк?" І скільки років тим реально цікавим для тебе людям, а скільки Анетті?
Максиміліан, можливо в реальному житті Анета і цікава, і оригінальна, і талановита. Але я цього ніколи не дізнаюсь. Ніколи. Тому для мене вона назавжди лишиться лише учасницею шоу. Це як фільм - ти подивився і вимкнув телевізор. Другий раз дивитись вже не цікаво.

Не ображайся, я нічого не стверджую, не хочу давати оцінок, я лише говорю про власний інтерес, вірніш, про його відсутність. Але якщо комусь цікаво, то я визнаю право на такий інтерес у інших. Інколи фільм дійсно хочеться переглянути і другий раз, але не всім.
.
Благодарность от:
Максимилиан (17.03.2018)
Старый 17.03.2018, 21:28   #331
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
По кожній учасниці продюсери приймають рішення окремо - чи буде вона цікавити глядачів, чи вона буде їм байдужа. При чому, їм не важливо, чи буде глядацька зацікавленність позитивною або негативною, аби дивились шоу. Отже із Анетті це було 100 відсоткове попадання. Комусь вона до вподоби, хтось її терпіти не може, але дивитись будуть і ті, і ті. От ти вважаєшь участь Анетті недоречною, і що, ти її настільки не хочеш бачити, що навіть не будешь дивитись епізоди з її участю?
Нііі, певна річ, що буду.
Просто, якщо в її сезоні мені було цікаво її пізнавати, то зараз я вимушена буду її просто терпіти, маму-Лесик жеж витерпіла. Хоча вона може створювати цікаві сцени. Наприклад, на минулорічному ПШ, коли вона була гостем-експертом, то у неї були досить таки гарні коментарі. Можливо і тут їй таку роль відведуть, де вона зможе бути чимось новим.
Але що зараз обговорювати, якщо ще нічого не було. Просто у мене нема смакування її участі.
.
Благодарность от:
Максимилиан (17.03.2018)
Старый 17.03.2018, 21:38   #332
Старожил

Доп. информация

Цитата:
якщо Таня плаче, логічно допустити, що її скривдили, у неї горе, їй щось болить, щось втратила.
А от якщо Галя часто плаче (її прізвище Присташ), то можливо допустити, що вона відчуває себе скривдженою, а не плаче, щоб тільки покривлятися?

Цитата:
Потім, коли вона летіла назад її фраза: дівчата мене вб"ють.
По перше, Френсіс не був до Лєни таким вже байдужим, допоки вона не виїла йому мозок, коли вони вже жили разом. Це, якщо ми припускаємо, що вони насправді жили разом, а не тупо відпрацьовували сценарій.

А якщо ми припускаємо, що Мальдіви були по сценарію, то Лєна, узнавши, що вона буде пабєділка, мала всі підстави злякатись, що дівчата її за це вб'ють.
Старый 18.03.2018, 09:52   #333
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
А от якщо Галя часто плаче (її прізвище Присташ), то можливо допустити, що вона відчуває себе скривдженою, а не плаче, щоб тільки покривлятися?
Певна річ. Я перерахувала лише основні причини, щоб окреслити коло почуттів, тобто негативні почуття. Відносно Галі і того чому вона плаче, я думаю, що вона плаче від безсилля, що ти мусиш змиритись з тим, як розвиваються події. Якщо я колись плачу, то через це. Ще Галя може плакати через те, що себе шкода, але глибше, то це теж від безсилля. В психологію можна занурюватись і розкласти почуття і емоції на складові. Але в цілому - так, від кривди чи образи.

Цитата:
По перше, Френсіс не був до Лєни таким вже байдужим, допоки вона не виїла йому мозок, коли вони вже жили разом. Це, якщо ми припускаємо, що вони насправді жили разом, а не тупо відпрацьовували сценарій.
Певна річ, що не був байдужим, я ж про це і написала. Йому подобались всі дівчата. Лєна білявка, з білою шкірою, в міру повноватенька. Чому б і ні? Я хочу сказати, що Френсіс просто хотів розваг, хоті сексу і він його отримав на Мальдивах. Просто Лєна по недосвідченості дещо неправильно це сприйняла. Лише сексом чоловіка до себе не прив"яжеш. Так, він віддав їй належне - обрав переможницею і вважав, що на цьому його обов"язок перед Лєною закінчився. Про це говорять подальші події.

Цитата:
А якщо ми припускаємо, що Мальдіви були по сценарію, то Лєна, узнавши, що вона буде пабєділка, мала всі підстави злякатись, що дівчата її за це вб'ють.
Що ти маєш на увазі під "Мальдиви були за сценарієм"? Певна річ, що поїздка на Мальдиви була запланована. Але не все так просто.
Френсіс був надто незалежний через своє грайливе ставлення до дівчат і до самого проекту. Він ставився до проекту як до пригоди, як до розваги. Йому не потрібен був піар, це не основний його заробіток, це чужа йому країна. Домовитись з ним було важко, тому потрібно було його підштовхнути. Тому їм створили всі умови для близькості і вуаля.
Лєна про те, що стане побєділкою дізнала ще з самого початку. Ну як дізналась, просто, судячи з того, що Френсісом маніпулювали, налаштовували на певний лад, то мав місце певний зговор між Бугримовою і Лєною. Себто Бугримова хотіла, щоб Лєна, своя Лєна мала можливість близько зійтись з англійцем, а там може і заміж за нього вийти, або хоча б поїхати в Англію. Тому були порушені всі правила заради цього.
.
Старый 18.03.2018, 13:33   #334
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Відносно Галі і того чому вона плаче, я думаю, що вона плаче від безсилля, що ти мусиш змиритись з тим, як розвиваються події. Якщо я колись плачу, то через це. Ще Галя може плакати через те, що себе шкода, але глибше, то це теж від безсилля.
Зараз дехто розганяє хвилю, що Галя - пабєділка. А в нас прийнято вважати, що продюсери визначають пабєділку з самого початку, а потім підлаштовують побачення та інші подіі і маніпулють головним героєм так, щоб він її обрав в фіналі. Але сама Галя поки ще не знає, яке щастя звалиться на неї через пару місяців, тому відчуває себе безсилою і залежною від примх Рождена. Якщо Галя знала би, що обручка вже чекає на неї, вона поводилася би впевненіше і так багато не плакала би. Тому я вважаю, що Галю використовують всліпу.

Цитата:
Що ти маєш на увазі під "Мальдиви були за сценарієм"? Певна річ, що поїздка на Мальдиви була запланована. Але не все так просто.
Я намагаюсь почути від тебе, наскільки далеко по твоїй версії зайшла Бугримова, підлаштовуючи перемогу Ряснової. Під "Мальдиви були за сценарієм" я мав на увазі ось що: на Мальдівах було заплановано побачення з інтимом, за допомогою якого майбутня обраниця прив'яже до себе Френсіса настільки сильно, що він вже не зможе віддати перевагу іншій.

Полетіти на це побачення могла інша дівчина, а їх на той момент було четверо. І якщо там дійсно було заплановано побачення з інтимом, то пабєділкою могла стати будь-яка із них. Вибір випав на Лєну, тому що вона була своєю, і Бугрімова була впевнена, що Лєна не буде теревенити про те, яким чином вона отримала Френсіса, а в інших дівчатах Бугрімова не була впевнена. Думаю, вона навіть не була впевнена, що будь-яка зголосилася б на інтим.

Отже, чи вважаєш ти, що інтим на Мальдівах був запланований за сценарієм, і про це знали як мінімум декілька людей - Бугримова, Ряснова, сценарист, редактор Лєни, редактор Френсіса, охорона чи служба безпеки отелю (щоби не дай Боже не зробили відеозапис)? Тільки Френсіс нічого не знав і не здогадався, тому що дух протиріччя в нього зашкалює, і якби він дізнався, що ним так маніпулють, то послав би Лєну з Бугримовою під три чорти. Згодна?

Последний раз редактировалось Максимилиан; 18.03.2018 в 13:38.
Старый 18.03.2018, 16:58   #335
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Вибір випав на Лєну, тому що вона була своєю,
Тут я думаю, що не зовсім так. На Мальдиви Ряснову наче б то Френсіс сам вибрав, але думаю, що його до цього підштовхнули, можливо натякнувши на те, що там можливий інтим. На той момент Френсіс вже трішки відійшов від Юлі і Ряснова виглядала для нього найжаданішою (партнеркою у сексі) (не плутати з коханням)
.
Старый 18.03.2018, 17:19   #336
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
інтим на Мальдівах був запланований за сценарієм, і про це знали як мінімум декілька людей - Бугримова, Ряснова, сценарист, редактор Лєни, редактор Френсіса, охорона чи служба безпеки отелю
Там прозвучала така фраза: "У нас з"явилась можливість полетіти на Мальдиви...". Допускаю, що з самого початку це не було достовірно відомо, а були лише можливості. А може і ні.
.
Старый 18.03.2018, 17:20   #337
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Отже, чи вважаєш ти, що інтим на Мальдівах був запланований за сценарієм
Чи був запланований саме секс , думаю, що ні. Все вирішувалось по "ходу п"єси". Думаю так.
.
Ответ

Опции темы
Опции просмотра