Форум СТБ (СанТа-Барбара)

Вернуться   Форум СТБ (СанТа-Барбара) > Забута скриня > Архів > Холостяк 6

Марианна

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 12.03.2016, 16:55   #26
Старожил

Очки репутации: 6,894
Получено "спасибо": 1,333
Доп. информация

дело не в температуре крови Ираклия, мужчины вообще остерегаются женщин, которых не могут понять. Причём, чем умнее мужчина, тем больше его это пугает.
Старый 12.03.2016, 17:11   #27
или просто Блан

Очки репутации: 9,401
Получено "спасибо": 4,888
Доп. информация

Я кстати заметила тенденцию с этими розами.
Или получает девушка, которая будет в финале, Лена, Яна или та, которая вылетает или во втором- третьем выпуске или после первого же индивидуального свидания.
Искоренев- Юля архитектор. Очаровала, а пообщавшись, понял , что ни о чем.Сразу домой и отправил.
Костик - Аоеся. Заглядывался на нее до первого инд. свидания. После него и выгнал.
Френя- Катя малолетка, вроде как во втором выпуске и домой отправил.
Видно не хотят , чтобы свое разочарование маячило перед глазами)))
Старый 12.03.2016, 22:42   #28
Досконалість

Очки репутации: 44,686
Получено "спасибо": 15,504
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Heleblanca@ Сегодня, 16:53
Ему крот сказал, что она очень лицемерна.
А я взагалі трішки підубавила своє захоплення холостяком після того, як він вислуховував стукача. В стосунках все має бути відкрито. Якщо ти вирішив, щоб тобі донесли, то зроби це прилюдно, хай стукачка розповідає при всіх.

І взагалі у Іраклія якась нездорова тяга до інтриг і пістав - та ж сама сцена в машині.... Це якось не по-чоловічому. ІМХО.
[/B].
Злючка Ведьмочка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.03.2016, 23:41   #29
Старожил

Очки репутации: 2,278
Получено "спасибо": 0
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Мар 12 2016, 20:50

А я взагалі трішки підубавила своє захоплення холостяком після того, як він вислуховував стукача. В стосунках все має бути відкрито. Якщо ти вирішив, щоб тобі донесли, то зроби це прилюдно, хай стукачка розповідає при всіх.

І взагалі у Іраклія якась нездорова тяга до інтриг і пістав - та ж сама сцена в машині.... Це якось не по-чоловічому. ІМХО.
з одного боку, згідна, виглядає не дуже гарно, але цим прийомом користувались і інші холостяки (Іскорнєв подругу на першу вечірку привів, Костик друга барменом зробив, Сергій друзів на цілий день поселив в будинку (ну про Сергія не дуже вдалий приклад, та все ж; навіть Макс пробував Мілу і Надю вивести на розмову про те, що відбувається в домі). Одна справа, коли дівчата доносять одна на одну, а інша справа, коли людину спеціально на те і послали, хоча я не одобрямс такого, побудуєш з ним відносини, а потім будеш камери приховані по хаті шукати :ph34r:
з іншого боку, я його в цьому розумію, він набрав купу дівчат, з багатьма толком не поспілкувався, є сумніви; добре, що він вислуховує, але потім розмовляє з цими дівчатами, щоб якось підтвердити свою думку;
якщо б кріт розповіла це при всіх, то це була б одноразова акція, а так, я думаю, що він кротиху там триматиме поки не лишиться дівчат 8-10, в яких він буде більш-менш впевнений, ще один аргумент - якщо ти не граєш, ведеш себе адекватно і порядно, то й доносів нічого боятись, хоча знов таки - ці доноси через призму сприйняття доносчика, а призма сприйняття залежить від приятельських стосунків і особистих симпатій, а також від статусу відносин з холостяком самого крота - хто вона йому?

я цілий випуск не бачила, тому про холостяка нічого не скажу, але ці його "інтриги" говорять про одне - він надто не довіряє людям ІМХО
Старый 13.03.2016, 00:20   #30
winter girl

Очки репутации: 59,791
Получено "спасибо": 9,977
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@ Сегодня, 21:50
може, знімаючи свої фільми, захотів сам побути актором. А тут - запрошення на шоу, та ще і де він - головний герой. Ось і грає роль. ні, характер, почуття то його, але разом з цими ситуаціями про підслуховування в машині, ці інтриги з "кротом" - хоче ще побути таким собі детективом, щоб на побаченнях з дівчатами знати про них більше, ніж вони будуть про себе розказувати щось при зустрічах.
Снежинка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.03.2016, 00:25   #31
Житель

Очки репутации: 1,923
Получено "спасибо": 0
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Rin@@Мар 12 2016, 21:49
з одного боку, згідна, виглядає не дуже гарно, але цим прийомом користувались і інші холостяки (Іскорнєв подругу на першу вечірку привів, Костик друга барменом зробив, Сергій друзів на цілий день поселив в будинку (ну про Сергія не дуже вдалий приклад, та все ж; навіть Макс пробував Мілу і Надю вивести на розмову про те, що відбувається в домі). Одна справа, коли дівчата доносять одна на одну, а інша справа, коли людину спеціально на те і послали, хоча я не одобрямс такого, побудуєш з ним відносини, а потім будеш камери приховані по хаті шукати :ph34r:
з іншого боку, я його в цьому розумію, він набрав купу дівчат, з багатьма толком не поспілкувався, є сумніви; добре, що він вислуховує, але потім розмовляє з цими дівчатами, щоб якось підтвердити свою думку;
якщо б кріт розповіла це при всіх, то це була б одноразова акція, а так, я думаю, що він кротиху там триматиме поки не лишиться дівчат 8-10, в яких він буде більш-менш впевнений, ще один аргумент - якщо ти не граєш, ведеш себе адекватно і порядно, то й доносів нічого боятись, хоча знов таки - ці доноси через призму сприйняття доносчика, а призма сприйняття залежить від приятельських стосунків і особистих симпатій, а також від статусу відносин з холостяком самого крота - хто вона йому?

я цілий випуск не бачила, тому про холостяка нічого не скажу, але ці його "інтриги" говорять про одне - він надто не довіряє людям ІМХО
А может это кто-то из людей "за кадром"? Которые будут говорить ему вплоть до того, кто должен победить... Тем более грузин делает все, как ему скажут
Ответ

Опции темы
Опции просмотра