Форум СТБ (СанТа-Барбара)

Вернуться   Форум СТБ (СанТа-Барбара) > Забута скриня > Архів > Холостяк 6

Иванка

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 12.04.2016, 21:06   #101
Досконалість

Очки репутации: 40,067
Получено "спасибо": 13,015
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА@ Вчера, 22:32
Я не поняла а почему она очутилась в ситуации что должна была сама отвечать за дочь? Бляха вот убейте меня я не понимаю почему в нашем обществе ответственность за все должна нести мать? в мусульманском мире ребенок ВСЕГДА!!!!!! остается с отцом! и только ОТЕЦ несет ответственность за семью и за ее благосостояние. И ЭТО НОРМАЛЬНО! но в идеале я считаю что отвечать должны оба! И опять же НЕ НАДО КРАЙНОСТЕЙ!!!!
ААА, я не буду тебе цитувати кругом відповім в одному пості на всі твої пости.

По-перше, паранойя у вас, моїх опорпнентів, а не у мене.

В сучасному світі дівчина так само як і чоловік має бути самодостатньою, а не придатком до чоловіка. А ви сАме голосуєте про придаток.

Дівчині виповнилось 16 років, хай думає про своє майбутнє, а не про те, на кого повіситись як обуза: годуй мене, одягай мене, купи мені машину, бо у мене є гаманець між ногами.

Завжди зневажала дівчат, які шукали собі забезпечених хлопців і виходили заміж по прагматичним мотивам. Я ЗА кохання. А те як буде себе вести чоловік в шлюбі залежить від жінки, - що вона йому дозволить і який рівень стосунків у них буде, те ж саме і про жінку, що їй дозволить чоловік. Якщо між жінкою і чоловіком є взаємна повага і довіра, то кожен буде вносити в родину по максимуму і ніхто нікого не буде дорікати, бо там є довіра. А стосунки про трутня зазвичай бувають там, де нема ні кохання, ні довіри, ні взаємної поваги, ААА, це ті стосунки, де дівчина шукала собі багатенького.

Відносно мого брата і його дружини. Дитина лишилась з матір"ю - така була її воля, і я цю волю підтримую. Ніколи не віддала б свою дитину батьку і я особисто категорично проти того, що є в мусульманському світі. В мусульманському світі жінка не буде шукати собі другого чоловіка і вимагати від нього якихось статків, а буде рівненько сидіти на дупі і мовчати. Тому приклад невдалий.

Коли дитина лишається жити з мамою, то і відповідно відповідальність лежить на мамі, тут нікуди не дінешся. Тато може приходити, тато може забирати, тато може телефонувати, але все ж таки тато ночує з іншою дамою. Те ж саме було б навпаки, якби дитина лишилась з татом, відповідальність лежала б на ньому.

Знаєш, мене так дивує, що ви, мої опоненти в даній дискусії такі речі говорите, таке враження, що статок чоловіка, його трутень/не трутень - це для вас понад усе. Я на стільки в цьому питанні розслаблена, мене це на стільки не хвилює, що я не перестаю дивуватися вам. Я на стільки здивована , що ви взагалі такі речі говорите... таке враження, що вас оточують суцільні трутні. Ви просто не можете розглядати жінку-матір, жінку-берегиню у відриві від чоловіка. Тобто, за вашою логікою жінка без чоловіка - ніщо і ніяк. Але це не про мене. Я таке просто не визнаю. Я понад усе ціную свободу, а орієнтир на статок чоловіка її буде обмежувати.

Нікому не нав"язую свою думку, це ІМХА.

Дівчата в шоу не цікаві. то хоч поглядами поділимось.
.
Злючка Ведьмочка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.04.2016, 21:16   #102
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА@ Сегодня, 20:39
Т.е. моя подруга вдова, если спустя 5 лет после смерти мужа решит найти себе мужчину просто даже что бы элементарно не жить на работе и хоть сколько-то времени проводить с ребенком - называется найдет себе на передок приключений???
Любая женщина оставшись одна должна сдохнуть на работах бросив своего ребенка на произвол судьбы или родственников, но не имеет морального права попытаться найти себе нового мужа???
ААА,... про паранойю.... да?

Я за те, щоб вона робила сцик-сцик очима чоловікам, красиво одягалась, красила губки і щічки, одягала прикраси і парфуми дорогі, щоб її амплітуда розкачування стегнами була від стіни до стіни. Я за те, щоб вона мліла, коли їй у слід обертаються чоловіки і щоб якийсь чоловік взяв би її за руку, і вона б відчула, що її вдарило током (образно). Я за те, щоб вона шукала К О Х А Н Н Я !!! Але я категорично проти, щоб жінка шукала багатого утримувача.

Ну ось така я, для мене почуття, стосунки, взаємна повага, взаємна довіра на першому місці. А все це може бути лише тоді, коли є любов, не залежно від того, яка у нього зарплата. Відразу скажу, що певна річ, я не підрозуміваю, що чоловік елементарний трутень, хворий на алкоголь чи наркоманію, хоча і на таких є свій "покупець", знаю з досвіду.
.
Старый 12.04.2016, 22:22   #103
Старожил

Очки репутации: 2,278
Получено "спасибо": 0
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка+ Сегодня, 19:14--><div class='QUOTE_top'>Цитата (Злючка Ведьмочка @ Сегодня, 19:14)</div><div class='QUOTE'>По-перше, паранойя у вас, моїх опорпнентів, а не у мене. В сучасному світі дівчина так само як і чоловік має бути самодостатньою, а не придатком до чоловіка. А ви сАме голосуєте про придаток.Дівчині виповнилось 16 років, хай думає про своє майбутнє, а не про те, на кого повіситись як обуза: годуй мене, одягай мене, купи мені машину, бо у мене є гаманець між ногами.[/b]

Усі не в ногу, тільки я в ногу)))))))) хоч я не ААА, але дозволю собі відповісти, оскільки я теж в якійсь мірі Ваш опонент, а значить, за Вашими словами - параноїк. Жоден з тих, хто вступав у дискусію не виправдовував того, про що ви написали. Говорили про рівність в стосунках, а це, погодьтесь, зовсім інше.

Цитата:
Originally posted by Злючка Ведьмочка@ Сегодня, 19:14
А стосунки про трутня зазвичай бувають там, де нема ні кохання, ні довіри, ні взаємної поваги, ААА, це ті стосунки, де дівчина шукала собі багатенького.
оце якраз не факт, бо це можуть бути стосунки, де дівчина закохалася, а хлопець ні, і просто користується її почуттями

Цитата:
Originally posted by Злючка Ведьмочка@ Сегодня, 19:14
Знаєш, мене так дивує, що ви, мої опоненти в даній дискусії такі речі говорите, таке враження, що статок чоловіка, його трутень/не трутень - це для вас понад усе. Я на стільки в цьому питанні розслаблена, мене це на стільки не хвилює, що я не перестаю дивуватися вам. Я на стільки здивована , що ви взагалі такі речі говорите... таке враження, що вас оточують суцільні трутні.
<!--QuoteBegin-Злючка Ведьмочка
@ Сегодня, 19:24
Ну ось така я, для мене почуття, стосунки, взаємна повага, взаємна довіра на першому місці. А все це може бути лише тоді, коли є любов, не залежно від того, яка у нього зарплата. Відразу скажу, що певна річ, я не підрозуміваю, що чоловік елементарний трутень, хворий на алкоголь чи наркоманію, хоча і на таких є свій "покупець", знаю з досвіду.[/quote]

Про трутня писала я і навіть уточнила в пості, кого саме маю на увазі під словом трутень, і якраз мала на увазі за Вашою термінологією "елементарного трутня", тому або читайте уважніше пости або не гребіть усіх опонентів під одну гребінку.

П.С. Я теж за любов, незалежно від розміру зарплати, але й без вказаних вище в моєму пості і пості Злючки крайнощів. Ну і звичайно все ІМХО, питання, якщо раптом натисла знак "?", риторичні, дискусію для себе вважаю вичерпаною, хочете цитуйте, хочете ігноруйте, на цьому відкланююсь
Старый 12.04.2016, 22:24   #104
Старожил

Очки репутации: 3,882
Получено "спасибо": 2,424
Доп. информация

Ведьма, дорогая! женщина не может быть как мужчина! как бы не хотела! физиология разная! и ФУНКЦИИ разные! Женщина может стать как мужчина и жить и делать все как мужчина, НО тогда она не сможет выполнить свои функции! такие как рождение и воспитание ребенка! Ну нельзя быть хорошей матерью и заниматься воспитанием ребенка если ты должна работать 20 часов в сутки! ну нельзя!!! И хорошо если функции няньки возьмет на себя бабушка, но зачастую бабушки тоже работают!!! И что? лучше пусть ребенок болтается по чужим рукам? Женщине нужен мужчина, а ребенку любого пола отец!!!

Цитата:
А те як буде себе вести чоловік в шлюбі залежить від жінки, - що вона йому дозволить і який рівень стосунків у них буде, те ж саме і про жінку, що їй дозволить чоловік.
- ну если исходить из того что свобода одного заканчивается там где начинается свобода другого - то да! в идеале! ... а по жизни и по факту ой как далеко не всегда! Конечно можно всунуть руки в боки... ну будешь "свободна"))) всегда приходится искать компромисс... или с мужем или со своими убеждениями)))
ААА вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 12.04.2016, 23:04   #105
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 12 2016, 19:14
Відносно мого брата і його дружини. Дитина лишилась з матір"ю - така була її воля
Вот связи не вижу... ну остался ребенок с матерью, почему теперь за него отвечает только мать? Отец же живой?
Цитата:
я особисто категорично проти того, що є в мусульманському світі. В мусульманському світі жінка не буде шукати собі другого чоловіка і вимагати від нього якихось статків, а буде рівненько сидіти на дупі і мовчати.
там девочку замуж не отдадут если муж будет не таким, каким его видит отец девочки! А уж если девочка выйдет за муж - то ей не надо будет искать другого мужа - за первым она будет в порядке))) Ибо там не идет мужчина свататься если не может содержать семью!
Цитата:
Коли дитина лишається жити з мамою, то і відповідно відповідальність лежить на мамі, тут нікуди не дінешся. Тато може приходити, тато може забирати, тато може телефонувати, але все ж таки тато ночує з іншою дамою. Те ж саме було б навпаки, якби дитина лишилась з татом, відповідальність лежала б на ньому.
Глупости... обязанности по ребенку можно и нужно делить. Другое дело что есть женщины которые готовы взвалить все на себя лишь бы нагадить мужу и не дать общаться с ребенком.
Цитата:
Знаєш, мене так дивує, що ви, мої опоненти в даній дискусії такі речі говорите, таке враження, що статок чоловіка, його трутень/не трутень - це для вас понад усе.
Да ничего мы такого не говорим!!! Вопрос для нас(меня и тех форумчанок, которые тебе оппонируют) вообще не в доходах мужчин! Тебе же понятным языком пишут- "важно, но не основное!" Важнее умение работать, умение заработать если надо, потенциальное желание в конце концов "нормально" жить , даже не столько для меня пусть для себя живет нормально! А не так - нет машины - и не надо, нет квартиры - и не надо, нет работы и не надо, не может на пожрать заработать - жена заработает, а мне и на диване хорошо! Потому я категорически против трутней! И о какой любви может идти речь в таком случае у такому мужчине? Даже если будет вначале даже сумасшедшая влюбленность, через сколько такой мужик тебя раздражать начнет? Или будешь ему слепо всю жизнь тапки носить?

Цитата:
таке враження, що вас оточують суцільні трутні.
такое впечатление что тебя окружают одни слабые на передок аферистки)))
Цитата:
Ви просто не можете розглядати жінку-матір, жінку-берегиню у відриві від чоловіка. Тобто, за вашою логікою жінка без чоловіка - ніщо і ніяк.
ну почему же "що" и "як" если надо будет... только зачем??? зачем как молдавский комсомолец создавать трудности что бы потом их мужественно преодолевать? Вот моя подруга выжила... но сколько сил было положено, сколько жертв принесено... Зачем????
Цитата:
Я понад усе ціную свободу,
свободу от чего? Ты хочешь сказать что растила сына одна? И что легко тебе было? Выжила и гордишься? а сколько жертв было принесено? Оно того стоило? ПОнятно у каждого своя судьба, но лезть через терни к звездам - это конечно почетно, только очень глупо))) а это моя ИМХа)))
Старый 13.04.2016, 10:44   #106
Старожил

Очки репутации: 2,676
Получено "спасибо": 1,092
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА@ Вчера, 21:12
Да ничего мы такого не говорим!!! Вопрос для нас(меня и тех форумчанок, которые тебе оппонируют) вообще не в доходах мужчин! Тебе же понятным языком пишут- "важно, но не основное!" Важнее умение работать, умение заработать если надо, потенциальное желание в конце концов "нормально" жить , даже не столько для меня пусть для себя живет нормально! А не так - нет машины - и не надо, нет квартиры - и не надо, нет работы и не надо, не может на пожрать заработать - жена заработает, а мне и на диване хорошо! Потому я категорически против трутней! И о какой любви может идти речь в таком случае у такому мужчине? Даже если будет вначале даже сумасшедшая влюбленность, через сколько такой мужик тебя раздражать начнет? Или будешь ему слепо всю жизнь тапки носить?
Н-Лика вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.04.2016, 17:34   #107
Модератор

Очки репутации: 20,956
Получено "спасибо": 5
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА@Апр 11 2016, 21:49

НЕТ!!! потому что у кАрАлевы есть кАроль!!!
)) ++
ElenaDelon вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.04.2016, 17:46   #108
Модератор

Очки репутации: 20,956
Получено "спасибо": 5
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Cheerio@Апр 11 2016, 11:04
В итоге .. женщина...оказывается полной с****(что не удивительно). Тем не менее он выбирает её.
Можно и я тоже вставлю свои пять копеек ?

В ваших практич..ки всегда логичных рассуждениях мне непонятен момент, зачем или почему же он выбирает эту женщину выбирает "тем не менее" , если думает, что понял ее таковую су<s>*</s>щность?

Этап 2 в дилемме Хайнца или этап 6?
ElenaDelon вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 13.04.2016, 20:45   #109
Старожил

Очки репутации: 6,894
Получено "спасибо": 1,333
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ElenaDelon@ Сегодня, 15:54
зачем или почему же он выбирает эту женщину выбирает "тем не менее" , если думает, что понял ее таковую су*щность?
"тем не менее" и "в итоге" это со стороны всезнающих наблюдателей. С его стороны - она единственная привлекательная женщина готовая вместе с ним быть. Хотя даже если он и поймёт что она из себя представляет, "если нельзя но очень хочется - то можно". Да и женщины ведь выходят за мужчин в надежде что смогут их изменить?
Старый 13.04.2016, 23:15   #110
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Rin@+ Вчера, 22:30--><div class='QUOTE_top'>Цитата (Rin@ @ Вчера, 22:30)</div><div class='QUOTE'>Усі не в ногу, тільки я в ногу)))))))) хоч я не ААА, але дозволю собі відповісти, оскільки я теж в якійсь мірі Ваш опонент, а значить, за Вашими словами - параноїк. Жоден з тих, хто вступав у дискусію не виправдовував того, про що ви написали. Говорили про рівність в стосунках, а це, погодьтесь, зовсім інше.[/b]

так вся ж суть в тому, що я ж зовсім про інше говорила. Я вела мову не про стосунки, а рпо вибір. А ви чомусь обов"язково переводите розмову у площину стосунків. Вибір і стосунки - це не одне і те ж.
Цитата:
Originally posted by ААА@ Вчера, 22:32
Ведьма, дорогая! женщина не может быть как мужчина! как бы не хотела! физиология разная! и ФУНКЦИИ разные!
Тобто ти хочеш сказати, що жінка не може бути розумною як чоловік, жінка не може бути мудрою як чоловік, жінка не може бути доброю як чоловік, жінка не може бути вольовою як чоловік?
Цитата:
хорошей матерью и заниматься воспитанием ребенка если ты должна работать 20 часов в сутки!
а чому вона обов"язково має працювати 20 годин на добу? От мені не зрозуміло, хто заважє жінці жити на ту зарплату, яку вона отримує? Хто заважає жінці отримувати більшу зарплату. Я взагалі вважаю роботу по 20 годин на добу як виключення, а не норму. А для тебе це норма? Запросам ніколи не буде меж, грошей ніколи не буває багато, і всіх грошей ніколи не заробиш. Можливо жінці є сенс трішки вгамувати свої апетити і носити трусики не 300 баксів, а звичайні трусики за 100 грн? І можливо не обов"язково їй іздити на Майбосі, можна і на маршрутці, ні? Питання вибору і апетитів...
Цитата:
Женщине нужен мужчина, а ребенку любого пола отец!!!
А хто її примушує виганяти чоловіка, розводитись з ним? Його зарплата, яка не відповідає її апетитам? А те, що дитинці потрібен тато, вона згадує коли? Може було б краще про це подумати, коли розводиться?
Цитата:
или с мужем или со своими убеждениями)))
не просто погоджуюсь, а підтримую всіма руками і ногами і тому, коли ти виходила заміж за студента (не ти конкретно), а потім він виявився звичайним бухгалтером, а у сусіди статки більші, то і стаєш перед вибором, або ти з чоловіком, або зі своїми апетитами
<!--QuoteBegin-ААА
@ Вчера, 23:12
Вот связи не вижу... ну остался ребенок с матерью, почему теперь за него отвечает только мать? Отец же живой? [/quote]
Зараз вона, дитина заміжня. У нас з тобою очевидно різні розуміння "відповідати за дитину". В моєму розумінні відповідати за дитину - це відповідати за її психологічний стан, за її емоційний стан, за її безпеку, за те, щоб вона не була голодна, не ходила в брудному, нормально спала, коли хворіє була полікована тощо. Як може тато, чи мама регулювати ці речі, якщо він/вона живе в іншому місті, або має вже іншу родину? Так, він/вона може і має брати участь у вихованні, але все ж таки за дитину відповідає той, з ким вона живе. Ні?
.
Старый 13.04.2016, 23:44   #111
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА+ Вчера, 23:12--><div class='QUOTE_top'>Цитата (ААА @ Вчера, 23:12)</div><div class='QUOTE'>Ибо там не идет мужчина свататься если не может содержать семью! [/b]

тільки поняття "утримувати родину" є різним. Можна утримувати, щоб їла суп з хлібом кожен день, а можна утримувати, щоб купалась в шампанському.
Цитата:
Originally posted by ААА@ Вчера, 23:12
такое впечатление что тебя окружают одни слабые на передок аферистки)))
Ні, мене оточують надто багато прагматичних жінок, включаючи мою матусю, які, як і ти шукають собі багатого.... Це правда. І так смішно, адже поняття "багатий" дуже широке, для когось мати машину - норма, а для когось - вершина багатства. Ось так і живемо всі. Тобто результат виходить, що всі потуги знайти багатого..... а хтось завжди буде багатший і твій на його тлі буде трутнем. Ну, ти зроузміла, що я хотіла сказати? Тобто хочу сказати, що якщо шукати багатого, то пошук буде бескінечний... - і коли зупирнитись?
Цитата:
Глупости... обязанности по ребенку можно и нужно делить.
Цікаво, як ти реально це бачиш? Тато живе в Києві, а мама в Москві. Як він/вона з Києва може нести відповідальність за безпеку дитини? Як він/вона може нести відповідальність за те, щоб у дитини були витерті соплі, поміняний підгузок, щоб вона була нагодована. Як? Реально як?
Цитата:
ну почему же "що" и "як" если надо будет... только зачем??? зачем как молдавский комсомолец создавать трудности что бы потом их мужественно преодолевать? Вот моя подруга выжила... но сколько сил было положено, сколько жертв принесено... Зачем????
Ти спроможність жінки забезпечети себе саму розглядаєш як труднощі? Якщо так, то тоді наша дискусія взагалі про різне, тобто тут тоді має бути мова про те, які якості ти вважаєш потрібними для жінки, а які зайвими.
Я вважаю, що жінка має бути такою, щоб могла обійтись без чоловіка, і лише кохання без нього не може бути. Так само я виховувала свого сина, він має бути таким, щоб легко обійтись без жінки, щоб для нього невипрана сорочка і не зварений борщик не були труднощами, і лише кохання без неї ніяк. Очевидно ти жінку розглядаєш зовсім на іншому рівні і в іншому світлі. І ось саме це у нас з тобою не співпадає і саме тому ми ведемо дискусію.
Цитата:
свободу от чего?
Це питання мені задають багато хто, і мама і чоловік. Свободу від обов"язків. Я нікому нічого не "должна". Я все роблю виключно добровільно, тому що я так вважаю потрібним.
Цитата:
Ты хочешь сказать что растила сына одна?
Ні, сина я ростила не одна. Він був і є зігрітий любов"ю тата, бабусі, дідуся, сестер і інших родичів. Але відповідальність за нього несла я одна. Лише я вирішувала, що для мого сина добре, а що погано. І коли мій чоловік міг нашому сину сказати якось грубо, тіпа "закрой рот", я кидалась на нього як кобра (умовно) і шипіла і чоловік ішов вибачатись, тобто стиль стосунків задавала я, бо лише я знала досконало душу свого сина.
<!--QuoteBegin-ААА
@ Вчера, 23:12
а сколько жертв было принесено? [/quote]
багато - починаючи з безсонних ночей і закінчуючи крупною сумою грошей на навчання в престижному університеті. І основна моя жертва - я відпустила свого сина в самостійне життя, хоча спокуса залишити його біля себе, жити за його спиною була дуже велика. І я сама перед собою пишаюсь цим, я дуже горда собою, що я правильно розставляла пріоритети в моєму житті, що я ні на кого не перекладала відповідальність за мою дитину, і мені є чим пишатись. А гроші.... хм - їх завжди не вистачає і цьому нема меж. А ти, ти без жертв підняла свою дитину?
.
Старый 14.04.2016, 10:58   #112
Старожил

Очки репутации: 2,676
Получено "спасибо": 1,092
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@ Вчера, 21:23
В моєму розумінні відповідати за дитину - це відповідати за її психологічний стан, за її емоційний стан, за її безпеку, за те, щоб вона не була голодна, не ходила в брудному, нормально спала, коли хворіє була полікована тощо. Як може тато, чи мама регулювати ці речі, якщо він/вона живе в іншому місті, або має вже іншу родину? Так, він/вона може і має брати участь у вихованні, але все ж таки за дитину відповідає той, з ким вона живе. Ні?
За дитину ПОВИННІ відповідати ДВОЄ батьків, не залежно від того живуть вони разом чи розлучені. Іншу родину собі майте, хоч дві, але ваша рідна дитина через те не перестає бути вам рідною. Якщо кожен день не можна бачитись, хоч на кілька хвилин, то приймні зателефонувати і спитати, а ти доця(синочок) здорова,а в тебе все добре, а тебе ніхто не ображає, а ти їла, а є в тебе гроші щоб купити на перерві в школі булочку і компот і т.д. ніщо не заважає ( по голосу і тону дитини можна багато що зрозуміти) і якщо здасться, що щось не так, то йти до дитини і на власні очі переконуватись, що та як. А відносно проживання в іншому місті, то треба своє життя влаштовувати так, щоб проживати з своєю рідною дитиною в одному місті принаймні поки вона не виросла і потребує вашого захисту і підтримки.Розлучаєтесь з своїм подружжям, а не з дитиною і від обов"язків батьківських- материнських свідоцтво про розлучення не звільняє.
Н-Лика вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 16.04.2016, 23:04   #113
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка+Апр 13 2016, 21:23--><div class='QUOTE_top'>Цитата (Злючка Ведьмочка @ Апр 13 2016, 21:23)</div><div class='QUOTE'>так вся ж суть в тому, що я ж зовсім про інше говорила. Я вела мову не про стосунки, а рпо вибір. А ви чомусь обов"язково переводите розмову у площину стосунків. Вибір і стосунки - це не одне і те ж.[/b]

А для чего же мы тогда делаем выбор если не для отношений? что бы потусить - так все равно с кем)))

Цитата:
Тобто ти хочеш сказати, що жінка не може бути розумною як чоловік, жінка не може бути мудрою як чоловік, жінка не може бути доброю як чоловік, жінка не може бути* вольовою як чоловік?
это она может, но она не может работать как мужчина и выполнять его другие фунции, если она хочет реализовать свои на все 100%

Цитата:
а чому вона обов"язково має працювати 20 годин на добу? От мені не зрозуміло, хто заважє жінці жити на ту зарплату, яку вона отримує? Хто заважає жінці отримувати більшу зарплату. Я взагалі вважаю роботу по 20 годин на добу як виключення, а не норму. А для тебе це норма? Запросам ніколи не буде меж, грошей ніколи не буває багато, і всіх грошей ніколи не заробиш. Можливо жінці є сенс трішки вгамувати свої апетити і носити трусики не 300 баксів, а звичайні трусики за 100 грн? І можливо не обов"язково їй іздити на Майбосі, можна і на маршрутці, ні? Питання вибору і апетитів...
если опять же вернуться к моей подруге - вдове... у нее нет ненормальных или даже завышенных запросов и машины нет вообще никакой и на маршрутке она не ездит, а все большей частью на комунальном транспорте. Ребенка она на половину с секонда одевает и сама не в брильянтах ходит. Ей надо платить ипотеку - раз, комуналку тоже никто не отменятл - два, школа - бешенные деньги (начиная от одеть ребенка, купить книги, заплатить за разное, сдать на ремонт подарки и прочее + кружок)-три, прокормиться тоже не дешево, ну так текущее купить - что надо для хозяйства... она имеет высшее образование... но ее НИИ где она работала - закрыли...по образованию она технолог какой-то... что-то не сильно популярное, вот и пошла она куда смогла найти, работа ее не сильно высокооплачиваемая, да еще и сдельная... чем больше поработаешь тем больше заработаешь, вот и приходится...

Цитата:
А хто її примушує виганяти чоловіка, розводитись з ним? Його зарплата, яка не відповідає її апетитам? А те, що дитинці потрібен тато, вона згадує коли? Може було б краще про це подумати, коли розводиться?
вопрос отношу к категории риторических потому что не ясно про кого речь))) или имена -пароли- явки)))

Цитата:
Зараз вона, дитина заміжня. У нас з тобою очевидно різні розуміння "відповідати за дитину". В моєму розумінні відповідати за дитину - це відповідати за її психологічний стан, за її емоційний стан, за її безпеку, за те, щоб вона не була голодна, не ходила в брудному,* нормально спала, коли хворіє була полікована тощо. Як може тато, чи мама регулювати ці речі, якщо він/вона живе в іншому місті, або має вже іншу родину? Так, він/вона може і має брати участь у вихованні, але все ж таки за дитину відповідає той, з ким вона живе. Ні?
Ну непосредственно - тот кто живет это понятно, но все расходы можно и нужно делить пополам, брать ребенка на каникулы на выходные ... одним словом всегда можно найти возможность участвовать в жизни ребенка и общаться можно по телефону или другими способами - было бы желание

<!--QuoteBegin-Злючка Ведьмочка
@Апр 13 2016, 21:52
які, як і ти шукають собі багатого.... [/quote]. Я не искала себе богатого никогда))) потому что когда я выходила замуж - такого понятия не существовало)))

Цитата:
І так смішно, адже поняття "багатий" дуже широке, для когось мати машину - норма, а для когось - вершина багатства. Ось так і живемо всі. Тобто результат виходить, що всі потуги знайти багатого..... а хтось завжди буде багатший і твій на його тлі буде трутнем. Ну, ти зроузміла, що я хотіла сказати? Тобто хочу сказати, що якщо шукати багатого, то пошук буде бескінечний... - і коли зупирнитись?
ну да по любому если каждое дело доводить до абсурда, то абсурдным оно и будет)))

Цитата:
Ти спроможність жінки забезпечети себе саму розглядаєш як труднощі?
саму себя нет, я вообще не прихотлива), потребности семьи и ренка - это совсем другое... а обеспечивать все что ты перечислила выше и еще и самостоятельно и еще и работать - вот теряюсь ... не знаю назвать это бредом или абсурдом...
Цитата:
Ні, сина я ростила не одна. Він був і є зігрітий любов"ю тата, бабусі, дідуся, сестер і інших родичів. Але відповідальність за нього несла я одна. Лише я вирішувала, що для мого сина добре, а що погано. І коли мій чоловік міг нашому сину сказати якось грубо, тіпа "закрой рот", я кидалась на нього як кобра (умовно) і шипіла і чоловік ішов вибачатись, тобто стиль стосунків задавала я, бо лише я знала досконало душу свого сина.
промолчу - как строить отношения в семье каждый решает сам - это не тема для обсуждения... у меня по другому все)))

Цитата:
багато - починаючи з безсонних ночей і закінчуючи крупною сумою грошей на навчання в престижному університеті. І основна моя жертва - я відпустила свого сина в самостійне життя, хоча спокуса залишити його біля себе, жити за його спиною була дуже велика. І я сама перед собою пишаюсь цим, я дуже горда собою, що я правильно розставляла пріоритети в моєму житті, що я ні на кого не перекладала відповідальність за мою дитину, і мені є чим пишатись. А гроші.... хм - їх завжди не вистачає і цьому нема меж. А ти, ти без жертв підняла свою дитину?
никаких жертв на алтарь семьи я не принесла... ну может отказала себе в каких-то излишествах, что бы перенаправить средства на более нужное для ребенка)))
Старый 16.04.2016, 23:51   #114
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА+ Сегодня, 23:12--><div class='QUOTE_top'>Цитата (ААА @ Сегодня, 23:12)</div><div class='QUOTE'>Ей надо платить ипотеку[/b]
Цитата:
Originally posted by ААА@ Сегодня, 23:12
но ее НИИ где она работала
вона живе в расєє?
Цитата:
Originally posted by ААА@ Сегодня, 23:12
участвовать в жизни ребенка
погоджуюсь. Але! "Участвовать" і нести відповідальність - це різні речі. І я не проти грошей, але гроші не можуть нести відповідальність, скільки б ти їх не давав.
<!--QuoteBegin-ААА
@ Сегодня, 23:12
саму себя нет, я вообще не прихотлива), потребности семьи и ренка - это совсем другое... а обеспечивать все что ты перечислила выше и еще и самостоятельно и еще и работать - вот теряюсь ... не знаю назвать это бредом или абсурдом... [/quote]
ААА, ти або свідомо утріруєш, або просто приписуєш мені те, чого я не говорила. Я ніколи не говорила, що чоловік. якщо він може працювати, має не працювати. Я говорила лише, що шукати багатого чоловіка, тобто свідомо поставити собі мету знайти багатого - це аморально, як на мене і така жінка нікчемна. Тому що жінка, яка впевнена в своїх силах, вона буде шукати кохання.
А потребам ніколи не буде меж і як визначити, чи вона задовольняються чи ні, ці потреби?

Я вважаю, що кожен має вносити в родину рівну частини добробуту.
Якщо чоловік багатий, тобто забезпечує повністю родину матеріально сам, що дає йому жінка? Секс? Дитину ви*рала, яку виховує нянька? Борщик варить замість дорогого кухаря? Що? Живе трутнем і в с*аку п"ятами б"є. Ось про таке ти життя мрієш? Такі стосунки ти вважаєш ідеальними?
.
Старый 17.04.2016, 16:09   #115
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 16 2016, 21:59
вона живе в расєє?
Нет она живет на Украине, но она не юная барышня, из многодетной (очень хорошей семьи), очень не глупая по жизни. И когда все поженились и повыходили замуж, а были прописаны у родителей, ей удалось взять молодежную ипотеку на 20 лет кажется ... ну это было еще во времена Ющенко (была такая программа) пока он не успел прикрыть эту лавочку

Цитата:
ААА, ти або свідомо утріруєш, або просто приписуєш мені те, чого я не говорила. Я ніколи не говорила, що чоловік. якщо він може працювати, має не працювати. Я говорила лише, що шукати багатого чоловіка, тобто свідомо поставити собі мету знайти багатого - це аморально, як на мене і така жінка нікчемна. Тому що* жінка, яка впевнена в своїх силах, вона буде шукати кохання. А потребам ніколи не буде меж і як визначити, чи вона задовольняються чи ні, ці потреби?
Нет просто ты педалируешь "богатого" как основной кретерий, а тебе все пытаются сказать что это ВАЖНЫЙ КРЕТЕРИЙ практически для всех, но НЕ ОСНОВНОЙ. потому что легче жить "с богатым и здоровым, а не с бедным и больным" - надеюсь эта народная мудрость не вызывает у тебя протеста? А ВСЕ ХОТЯТ ЖИТЬ ЛЕГЧЕ!!!

Цитата:
Я вважаю, що кожен має вносити в родину рівну частини добробуту.
думаю тут никто не против)))
Цитата:
Якщо чоловік багатий, тобто забезпечує повністю родину матеріально сам, що дає йому жінка? Секс? Дитину ви*рала, яку виховує нянька? Борщик варить замість дорогого кухаря? Що? Живе трутнем і в с*аку п"ятами б"є. Ось про таке ти життя мрієш? Такі стосунки ти вважаєш ідеальними?
не передергивай))) тут никто ничего подобного не говорил))) Более того если ты хоть что -то читаешь кроме того что сама написала - то видела как практически все осуждают Наташу)))
:p.s: я вот подумала, а почему бы женщине в таком случае просто не ЛЮБИТЬ своего мужа если она вышла за муж по любви! за богатого? К примеру когда он будет приходить с работы она не уставшая, не раздраженная будет с ним мила, весела, исполнять все его желания, "кормить с ложечки", приносить тапочки, сидеть и преданно заглядывать ему в глаза пока он ест, пойдет с ним в душ со всеми вытекающими ;D и дальше в спальню и сделает массаж и расслабит его и по-мурчит... Мужчины скажите свое веское слово, вы бы готовы были работать ради такой женщины и добывать для нее "богатсва и блага" ? Вы бы какую предпочли такую или "равную", которая пашет на работе наравне с вами, и вечером забегает после работы скупает полуфабрикаты и кричит с порога - иди помоги мне я устала как собака, или просто кричит - иди приготовь себе сам мне тут еще отчет на пол ночи делать, потом сидит весь вечер учит уроки с ребенком, потому гладит на завтра или уже сил нет не гладит, моет посуду или уже не моет ибо пофиг и потом еле доползая до кровати засыпает метверцким сном едва успев раздеться???))))

:p.s: :p.s: да еще забыла упомянуть что первая красавица ухоженная, а вторая ну такое... что успеет... в лучшем случае макияж и маникюр, а бывает что или некогда или и так сойдет, "я же самодостаточная - он меня и так должен любить ибо я равная и ни в чем ему не уступаю, пусть еще вторую такую найдет")))) ;D

:p.s: :p.s: :p.s: еще вот подумала... собственно решила ответить на твой прямой вопрос))) Во первых про такое я лично никогда не мечтала и сама работаю я с 17 лет... Мои лично мечты менялись напротяжении жизни неоднократно, но в данный отрезок своей жизни я скажу так... мне ооочень не хватает времени и возможности больше заниматься ребенком! Если бы я не работала я бы все свое время дневное посвящала бы ему... и смогла бы больше ему дать в плане развития, я же за работой не просто ребенка не вижу, я вообще ничего вокруг не вижу, и это меня не радует, но не работать я не могу и по другому относиться к работе не могу... ну короче речь не обо мне))) ;D
Старый 17.04.2016, 23:05   #116
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА+ Сегодня, 16:17--><div class='QUOTE_top'>Цитата (ААА @ Сегодня, 16:17)</div><div class='QUOTE'>Нет она живет на Украине[/b]

тому вона так погано і живе, що живе НА Україні, бо якби жила В Україні, то жилаб гарно.
<!--QuoteBegin-ААА
@ Сегодня, 16:17
Нет просто ты педалируешь "богатого" как основной кретерий, а тебе все пытаются сказать что это ВАЖНЫЙ КРЕТЕРИЙ практически для всех, но НЕ ОСНОВНОЙ. потому что легче жить "с богатым и здоровым, а не с бедным и больным" - надеюсь эта народная мудрость не вызывает у тебя протеста? А ВСЕ ХОТЯТ ЖИТЬ ЛЕГЧЕ!!! beee.gif pardon.gif
[/quote]
не викручуйся. Мова зайшла за те, що Іванка сказала, що тепер шукає собі багатого. Я сказала, що це ганьба. Ви почали мені доводити, що якщо чоловік не багатий, то він трутень. Я задавала запитання, я приводила аргументи, але ви стояли на свойому, що тра лише багатий чоловік і крапка. Я навіть запитала тебе, про яка ж межа, де починається багатий або починається трутень. Так я скажу ще раз, що вже сказала, що ЖИТИ з багатим - це праця (якщо ти не лялька) так само як і з бідним, а ШУКАТИ багатого - це аморально.
Все решта, що ти описала.... у тебе якесь спотворення розуміння ролі жінки в суспільстві і взагалі, якщо я правильно тебе зрозуміла. Жінка має розвиватись, реалізовуватись і дарувати кохання і любов. А те що ти описала, то то прислуга, психологічно-сексуальна прислуга, в обох твоїх картинках.
ps.gif ps.gif ps.gif У мене завжди вистачало і вистачає часу на близьких, на моїх рідних і ніяка робота не може затьмарувати мені їх. ААА, це питання вибору, що тобі дорожче, що тобі цінніше і чого хочеш ти сама. Якщо тобі важливіше помитий посуд, а не спілкування з дитиною, то так і буде.
.
Старый 17.04.2016, 23:47   #117
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 17 2016, 21:13
а ШУКАТИ багатого - це аморально.
ясно))) а искать богатого что бы полюбить? :D
Цитата:
Все решта, що ти описала.... у тебе якесь спотворення розуміння ролі жінки в суспільстві і взагалі, якщо я правильно тебе зрозуміла. Жінка має розвиватись, реалізовуватись і дарувати кохання і любов. А те що ти описала, то то прислуга, психологічно-сексуальна прислуга, в обох твоїх картинках.
прислуга... это если для тебя это работа и повинность, и если ты так к этому относишься))) ты когда мужу готовишь есть - ты прислуга? Если ты любишь человека так, как ты любишь на этом акцентировать, ты априори не можешь быть прислугой! потому что если любишь ты хочешь сделать ему приятное и если он от тебя этого ожидает, а я думаю что большинство мужчин бы хотели это получать - то это не прислуживание, а это часть отношений). И обратное - если тебе муж кофе утром в постель принесет - это он тебе прислужил?
Цитата:
ААА, це питання вибору, що тобі дорожче, що тобі цінніше і чого хочеш ти сама. Якщо тобі важливіше помитий посуд, а не спілкування з дитиною, то так і буде.
да выбор есть всегда но иногда есть выбор без выбора)))
Старый 18.04.2016, 00:02   #118
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА@ Сегодня, 23:55
прислуга... это если для тебя это работа и повинность, и если ты так к этому относишься))) ты когда мужу готовишь есть - ты прислуга? Если ты любишь человека так, как ты любишь на этом акцентировать, ты априори не можешь быть прислугой! потому что если любишь ты хочешь сделать ему приятное и если он от тебя этого ожидает, а я думаю что большинство мужчин бы хотели это получать - то это не прислуживание, а это часть отношений). И обратное - если тебе муж кофе утром в постель принесет - это он тебе прислужил?
ти якось через раз пишеш.... Коли кохаєш людину, то для тебе буде важливо зробити її щасливою, тобто любов - це віддавати, а не брати. І якщо чоловік тебе любить, то він теж буде віддавати. Хто кому готовить - то питання узгодженості.
Якщо жінка бачить своє призвання лише в масажі, піднести капці, і усміхатись - то це її право. Але це зовсім не означає що то є вершина щастя для іншої жінки. Для мене це було б саме прислуговувати, бо крім описаного тобою, я ще хочу ходити на роботу, щоб реалізувати себе в соціумі, я ще хочу мати колег, друзів, приятелів. Я не хочу закривати себе в рамках дому чи спа-салону. Я впевнена, що будучи багатою я б все рівно працювала б, просто можливо виконувала б більш цікаву для мене роботу, а може і ні, можливо і навпаки.

У моєї колеги ситуація. Помер тато і на неї звалився його бізнес. А там потрібно ось саме те твоє "пахать" і не з ранку до вечора, а всю добу, як це робив її тато. І от вибір... А допустим, що це був не тато, а чоловік (у неї він до речі теж помер, вона 30-річна вдова зі спадком). І що ти тут скажеш? По описаним тобою причинам їй шукати чоловіка не потрібно, бо вона забезпечена. Хе, хе. І просто працювати теж не може, бо бізнес не терпить просто праці. Ти порадиш шукати чоловіка щоб перебрав на себе бізнес першого чоловіка? А якщо вона вміє лише подавати капці і робити масаж і не навчилась працювати? То що їй робити? Стати бідною, щоб шукати собі багатого чоловіка? Бо з таким підходом у неї є всі шанси саме на це.
.
Старый 18.04.2016, 21:22   #119
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 17 2016, 22:10
У моєї колеги ситуація. Помер тато і на неї звалився його бізнес. А там потрібно ось саме те твоє "пахать" і не з ранку до вечора, а всю добу, як це робив її тато. І от вибір... А допустим, що це був не тато, а чоловік (у неї він до речі теж помер, вона 30-річна вдова зі спадком). І що ти тут скажеш? По описаним тобою причинам їй шукати чоловіка не потрібно, бо вона забезпечена. Хе, хе. І просто працювати теж не може, бо бізнес не терпить просто праці. Ти порадиш шукати чоловіка щоб перебрав на себе бізнес першого чоловіка? А якщо вона вміє лише подавати капці і робити масаж і не навчилась працювати? То що їй робити? Стати бідною, щоб шукати собі багатого чоловіка? Бо з таким підходом у неї є всі шанси саме на це.
даже если она умеет пахать, не факт что она умеет вести бизнес...
Старый 18.04.2016, 22:58   #120
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ААА@ Сегодня, 21:30
даже если она умеет пахать, не факт что она умеет вести бизнес...
то хай не псєшит, а вчиться....
.
Ответ

Опции темы
Опции просмотра