Форум СТБ (СанТа-Барбара)

Вернуться   Форум СТБ (СанТа-Барбара) > Забута скриня > Архів > Холостяк 6

Угадаем избранницу 6 холостяка?

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 02.04.2016, 21:16   #101
Администратор

Очки репутации: 58,429
Получено "спасибо": 17,056
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от snkhom@ Сегодня, 16:53
Не знаю только порядок их размещения.
я знаю и вам его написала))
Analgin вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.04.2016, 21:26   #102
Досконалість

Очки репутации: 44,666
Получено "спасибо": 15,499
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 14:54
Очередная "теория заговора"? Отец Алёны - друг хозяина СТБ?
Чому очєрєдная? Було лише дві. Перша - Ряснова. Вона була своя, якась приятелька Бугрімовій і та їй допомогла перемогти. Вона влаштувала їм ночівлю на Мальдивах і після цього Френсіс був зобов"язаний обрати її. Але не вважав себе собов"язаним жити з нею. Це була перша призначена побєділка.

Друга призначена побєділка - це Гальона. Чому роблю такий висновок, тому, що по-перше, вона абсолютно не відрізняється ні від Наташі, ні від Сніжани, ні від Ганни. Вони всі пятеро там, чи шестеро абсолютно однакові, вся ляльки. Також кинуло у вічі, що іншим дівчатам навіть не дозволяли зустрічі з власними дітьми, а цій дозволили. І потім, Гальона не відповідає і половині рівня Іраклі і мені важко повірити, що він міг обрати абсолютно ніяку дівчину добровільно.

Побачимо скільки він з нею прозустрічається. Думаю, що нам будуть втюхувати, як і з Скориковою пікніки і готелі з оголеним тілом.
[/B].
Злючка Ведьмочка вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.04.2016, 21:39   #103
Модератор

Очки репутации: 20,956
Получено "спасибо": 5
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Analgin@Апр 2 2016, 20:24
я знаю и вам его написала))
будем посмотреть)

Алена ему, кстати, внешне подходит. есть такие ощущения вот , как "пара смотрится " или "пара не смотрится "
был фрагмент где они улыбались какими-то прям одинаковыми улыбками, приятными
ElenaDelon вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.04.2016, 22:13   #104
Старожил

Очки репутации: 6,575
Получено "спасибо": 2,068
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 2 2016, 21:34
Чому очєрєдная? Було лише дві. Перша - Ряснова. Вона була своя, якась приятелька Бугрімовій і та їй допомогла перемогти. Вона влаштувала їм ночівлю на Мальдивах і після цього Френсіс був зобов"язаний обрати її. Але не вважав себе собов"язаним жити з нею. Це була перша призначена побєділка.
Ты так уверенно это утверждаешь про Ряснову, будто Френк хотел полететь на Мальдивы с другой девушкой, а Бугримова заставила его лететь с Рясновой и там в неё влюбиться. Слишком низкого мнения ты о Френке, если считаешь, что его можно было заставить выбрать ту, которую он не хотел.

Цитата:
Друга призначена побєділка - це Гальона. Чому роблю такий висновок, тому, що по-перше, вона абсолютно не відрізняється ні від Наташі, ні від Сніжани, ні від Ганни. Вони всі пятеро там, чи шестеро абсолютно однакові, вся ляльки. Також кинуло у вічі, що іншим дівчатам навіть не дозволяли зустрічі з власними дітьми, а цій дозволили. І потім, Гальона не відповідає і половині рівня Іраклі і мені важко повірити, що він міг обрати абсолютно ніяку дівчину добровільно.
Все оставшиеся "ляльки" отличаются друг от друга возрастом, силой желания заполучить богатого мужчину, добротой (её наличием или отсутствием в характере), красотой (есть "ляльки" более красивые, а есть менее), а самое главное - желанием быть именно с Иракли, а не с любым богатым спонсором/содержателем.
Максимилиан вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 02.04.2016, 23:04   #105
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 22:21
Ты так уверенно это утверждаешь про Ряснову, будто Френк хотел полететь на Мальдивы с другой девушкой, а Бугримова заставила его лететь с Рясновой и там в неё влюбиться. Слишком низкого мнения ты о Френке, если считаешь, что его можно было заставить выбрать ту, которую он не хотел.
Макс, якщо ти не зустрічав у своєму житті маніпуляторів, то вважай, що тобі повезло.

Дивись як це легко зробити. У мене мета, щоб Р. стала побєділкою. Що мені, режисеру потрібно для цього зробити?

1) По-перше, відсіяти конкуренток. Методів море і трішки, а у мене, як у режисера є можливість. Я і моя молода команду, під МОЇМ тонким керівництвом "між іншим" налаштовує Ф. перед побаченням, що та чи інша учасниця йому не підходять (про це в інтерв"ю говорила Бугрімова і я приносила ці статті), а от Р. ну просто супер пупер. Також можна добавити і момент, коли всі мужчини навкол плямкають на неї (Р.), а я як режисер можу це організувати, адже команда - мої підлеглі і друзі, і спрацьовує чоловічий інстинкт (якщо іншим потрібна, то і мені)і. І от іде на побачення Фроня до Юлі, на яку вже ВІН плямкає. Так, небезпечна суперниця, потрібно її ліквідувати. А що для цього потрібно?, правильно просто послати на таке побачення де повна відсутність романтики, де вона буде вбивати півня по-звірячому, де обгорить її ніс і ще багато різного лайна. Або побачення Олі на колдобинах, коли учасницю в дорозі трясе і кидає майже в вантажівці. Головне, щоб не було романтики і умов для зближення.
2) По-друге, організувати таке побачення, яке сприяло б зближенню бажаної учасниці. В умовах, коли холостяку подобається інша дівчина, а це була не Ряснова, а Смірнова, потрібен був такий хід, щоб Фроня вже не відвертівся. А саме? Правильно - секс. Вся команда знає що переспав і у Френсіса перед командою є певні моральні зобов"язання. Адже він в чужій країні і це легко піднести як вже майже шлюб... тобто не лише Ряснова, але і режисер і вся команда дають Френсісу зрозуміти, що раз переспав маєш і обрати саме її. Все. Тенета захлопнулись. І Форенсісу не принципово кого саме він обире, адже для нього це було лише приємна пригода, авантюра, то чому ж не зробити режисеру приємно.
3) По-третє. Холостяк адже сам обирає кого потрібно взяти на яке побачення. Знову ж таки. Підтасовуємо так побачення, щоб для Мальдив лишились лише дві претендентки: Зоя і Ряснова. То кого він візьме на Мальдиви? Тут просто однозначно. І ми пам"ятаємо, як "неочікувано" з"явилась можливість полетіти на Мальдиви, про неочікуваність розповідав Френсіс.
4) І от Ряснова вилітає ввечері з набитою гулею на лобі вся така несмілива, сором"язлива, вона неяковіє постійно, відчувається, що напружена. Пам"ятаємо, що знімають практично цілодобово. А тут.... сіли в літак і крапка. Показали аж по обіді, коли сонце було в зеніті (дивись відео). Причому коли сідали в літака, то стосунки були одні, а на наступний день у Ряснової вже зовсім інша поведінка, вона вже тримає руки у Френсіса майже в плавках, у морі закидає непристойно ноги так, щоб її срамотне місце тісно притискалось до його нижечепупа. І це лише на третьому побаченні!!! Вони лежать в гамаку закидуючи на нього ногу так, що її інтимна частина ніг лягає на його ЕЕЕ. Тобто зміни поведінки через ніч діаметральні. Не показали, як прилетіли, що вони робили вранці, і як поселялись.
5) Почуття провини Ряснової, коли поверталась до дівчат. Чому їй почуватись винуватою, адже вона не знає якої якості побачення були у інших дівчат (це на той випадок, якщо ти приведеш як аргумент, що були на Мальдивах). Чому їй почуватись винуватою? А вона боялась повертатись, говорила про це і коли зайшла, то зайшла як побита собака (теж можеш ще раз переглянути).
6) а потім майже істерична поведінка від страху, що її просто по*рахали і не виберуть. Її постійно напружений погляд на церемонії троянд.
Коли між Анетоі і Іраклієм загоралась іскра, то нам це показали крупним планом, кожну деталь. А коли загоралась іскра, тобто кульмінаційна мить проекту, сама головна мета проекту- зародження почуттів у Ряснової і Френсіса не показали. А чому? А тому, що вони були у ліжку.
7) той факт, що Ряснова почала жити з Френсісом, і режисер свідомом пішла на порушення правил проекту теж багато про що говорить.

Можливо тобі хочеться вірити в невинність Ряснової, але це не змінить той факт, що перемогу вона здобула за допомогою режисера і через ліжко.

Подивимось як в цьому сезоні режисер обіграє перемогу потрібної учасниці.
[/B].
Старый 02.04.2016, 23:09   #106
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 22:21
Все оставшиеся "ляльки" отличаются друг от друга возрастом, силой желания заполучить богатого мужчину, добротой (её наличием или отсутствием в характере), красотой (есть "ляльки" более красивые, а есть менее), а самое главное - желанием быть именно с Иракли, а не с любым богатым спонсором/содержателем.
І як ти все це там розледів?
[/B].
Старый 02.04.2016, 23:43   #107
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 2 2016, 23:12
В умовах, коли холостяку подобається інша дівчина, а це була не Ряснова, а Смірнова, потрібен був такий хід, щоб Фроня вже не відвертівся. А саме? Правильно - секс. Вся команда знає що переспав і у Френсіса перед командою є певні моральні зобов"язання. Адже він в чужій країні і це легко піднести як вже майже шлюб... тобто не лише Ряснова, але і режисер і вся команда дають Френсісу зрозуміти, що раз переспав маєш і обрати саме її. Все. Тенета захлопнулись.
Этот твой аргумент - вся команда знает, моральные обязательства перед командой, в чужой стране - ты считаешь сильным аргументом, а я так не считаю. Во втором сезоне "Холостяк-ТНТ" был главный герой Максим Чернявский из США, выходец из Украины, а команда из России. Такая ситуация, как у Френка. Чернявский переспал с участницей Полиной на неделе, когда проходило знакомство с родителями, участниц было 4. На последующей церемонии роз Чернявский отправил Полину домой, потому что посчитал, что кроме секса она не может ему ничего предложить.

Цитата:
Коли між Анетоі і Іраклієм загоралась іскра, то нам це показали крупним планом, кожну деталь. А коли загоралась іскра, тобто кульмінаційна мить проекту, сама головна мета проекту- зародження почуттів у Ряснової і Френсіса не показали. А чому? А тому, що вони були у ліжку.
Не знаю, о какой койке ты говоришь. Чувства между Френком и Леной зарождались на свиданиях, особенно на втором индивидуальном свидании, когда у них был первый поцелуй, в ледяном доме иглу.

Цитата:
7) той факт, що Ряснова почала жити з Френсісом, і режисер свідомо пішла на порушення правил проекту теж багато про що говорить.
Правила не запрещают главному герою встречаться с избранницей, и даже жить с нею. Им нельзя появляться на публике вместе.
Старый 02.04.2016, 23:55   #108
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 2 2016, 23:17
І як ти все це там розгледів?
Сложно рассмотреть отличия блондинок, если они все для тебя похожи. Для меня не похожи, поэтому мне видно, кто красивее. О своём отношении к жизни, что они хотят получить от мужчин, и своих целях они уже все сами много рассказали.
Старый 03.04.2016, 00:09   #109
Старожил

Доп. информация

Сорри за оффтоп.

К вопросу о блондинках. Лена Головань неделю назад станцевала в новом сезоне "Танцы на ТНТ" в новом имидже - блондинки с локонами. Будь у неё такой имидж в пятом "Холостяке", Марина могла и не победить. Только из-за стереотипа наших продюсеров, что в финале не должно быть двух блондинок, ей не разрешили бы сделать светлые волосы. )))
Старый 03.04.2016, 09:32   #110
Модератор

Очки репутации: 116,517
Получено "спасибо": 10,479
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от ElenaDelon@Апр 2 2016, 21:47
Алена ему, кстати, внешне подходит. есть такие ощущения вот , как "пара смотрится " или "пара не смотрится "
был фрагмент где они улыбались какими-то прям одинаковыми улыбками, приятными
Я вижу, что их тянет друг к другу, не знаю на чем основано это притяжение, но оно заметно.
Когда Анетти прильнула впервые к Иракли, для него это было неожиданностью и лицо его было нейтрально (это хорошо видно на фотографиях этого момента) и он сказал, что неожиданно ему это было на 1 свидании. Когда Анетти потянулась его поцеловать - он ей ответил. Но к Алене он потянулся сам и для нее это было приятной неожиданностью. И это даже не было ИС!
Старый 03.04.2016, 10:47   #111
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Вчера, 23:51
Этот твой аргумент - вся команда знает, моральные обязательства перед командой, в чужой стране - ты считаешь сильным аргументом, а я так не считаю. Во втором сезоне "Холостяк-ТНТ" был главный герой Максим Чернявский из США, выходец из Украины, а команда из России. Такая ситуация, как у Френка. Чернявский переспал с участницей Полиной на неделе, когда проходило знакомство с родителями, участниц было 4. На последующей церемонии роз Чернявский отправил Полину домой, потому что посчитал, что кроме секса она не может ему ничего предложить.
В тому сезоні ти вболівав за Ряснову і тому будеш її виправдовувати, але факт лишився фактом - Ряснова через секс здобула перемогу і тому за місяць сумісного проживання з нею, Френсіс перестав вважати себе чимось їй зобов"язаним і змінив свою лінію поведінки. Але багато кому хочеть вірити в казку, то і вір. А мене обдурити неможливо і я вірю лише фактам, або логіці, яку ти в даному випадку заперечети не можеш.
[/B].
Старый 03.04.2016, 10:50   #112
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 00:03
Сложно рассмотреть отличия блондинок, если они все для тебя похожи. Для меня не похожи, поэтому мне видно, кто красивее. О своём отношении к жизни, что они хотят получить от мужчин, и своих целях они уже все сами много рассказали.
рассказали... - бла бла бла.... ну гаразд, опиши мені чим вони одна від одної відрізняються. Я поки що бачу, що кожна з них прийшла на проект не за коханням, а за багатим, успішним кавалером, а може і чоловіком. Ще їх об"єднує те, що у відповідь вони йому нічого не можуть запропонувати, крім своєї якоби красивої зовнішності. Жодна з них не є Кимось, не є творчою натурою, і, саме головне, нема особливих перспектив, крім як ийти заміж за бахатого.
[/B].
Старый 03.04.2016, 10:54   #113
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от barish@ Сегодня, 09:40
Но к Алене он потянулся сам и для нее это было приятной неожиданностью.
А мені здалось, що все ж таки імпульс пішов від Гальони. І поцілунок вийшов дуже непоцілунковий, нелюбовний. У Гальони ніс завернувся. В нормальних поцілунках, які базуються на взаємній пристасті чи бажанні ніс не заважає і не закручується, тому що обоє зосереджують свою увагу саме на обличчі, на губах і носах і не тиснуться мордяками один до оодного, а наче передають енергію один одному. А у Гальони ніс завернувся аж д вуха.
[/B].
Старый 03.04.2016, 12:01   #114
Старожил

Очки репутации: 6,894
Получено "спасибо": 1,333
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@ Сегодня, 09:02
І поцілунок вийшов дуже непоцілунковий, нелюбовний. У Гальони ніс завернувся. В нормальних поцілунках, які базуються на взаємній пристасті чи бажанні ніс не заважає і не закручується, тому що обоє зосереджують свою увагу саме на обличчі, на губах і носах і не тиснуться мордяками один до оодного, а наче передають енергію один одному. А у Гальони ніс завернувся аж д вуха
ЗВ, хватит нести чушь с серьёзным лицом, раздражает
Старый 03.04.2016, 12:11   #115
Старожил

Очки репутации: 3,592
Получено "спасибо": 0
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 3 2016, 11:02

А мені здалось, що все ж таки імпульс пішов від Гальони. І поцілунок вийшов дуже непоцілунковий, нелюбовний. У Гальони ніс завернувся. В нормальних поцілунках, які базуються на взаємній пристасті чи бажанні ніс не заважає і не закручується, тому що обоє зосереджують свою увагу саме на обличчі, на губах і носах і не тиснуться мордяками один до оодного, а наче передають енергію один одному. А у Гальони ніс завернувся аж д вуха.
Поддерживаю по поводу поцелуя - на ее ветке "диссертацию" написала. ))))))
Алефтина Дельфина вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2016, 12:13   #116
Старожил

Очки репутации: 3,592
Получено "спасибо": 0
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Cheerio@Апр 3 2016, 12:09
ЗВ, хватит нести чушь с серьёзным лицом, раздражает
Согласна с Ведьмочкой. ) Нос "спалил" весь манёвр. ))
Алефтина Дельфина вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2016, 12:50   #117
Житель

Очки репутации: 544
Получено "спасибо": 384
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Ирма@Апр 2 2016, 19:03

Не подписывайтесь за всех мужчин, они разные бывают, к счастью.
Анетти совсем нет необходимости меняться. Она самобытна и пусть такой и остаётся. Подстраиваться друг под дружку им нужно будет научиться, но, кажется, они именно этим и начинают заниматься.
Я полностью с Вами согласился бы, будь это в жизни, а не на проекте. Нам Анетти именно своей самобытностью и интересна. Но это шоу, которое должно развиваться по своим законам и в рамках шоу у Анетти шансов завоевать Холостяка нет.
snkhom вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2016, 13:10   #118
Житель

Очки репутации: 544
Получено "спасибо": 384
Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Алефтина Дельфина@Апр 3 2016, 10:19
Хотя нам показали, что инициатором поцелуя с Аленой был Иракли, но впечатление какой-то искусственности этого поцелуя осталось, может не хватило той нежности, которая была при поцелуе с Анетти. Может это из-за крупного плана, где показали все подробности поцелуя (будто специально делалось на камеру). Но тем не менее Алена Иракли действительно понравилась, раз он стал инициатором этого поцелуя. Судя по тому, что на индивидуальном свидании Аню он не поцеловал, хотя моментов для этого была масса, у Алены шансов стать победилкой больше, чем у других.
snkhom вне форума   Ответить с цитированием Вверх
Старый 03.04.2016, 21:16   #119
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 3 2016, 10:55
В тому сезоні ти вболівав за Ряснову і тому будеш її виправдовувати, але факт лишився фактом - Ряснова через секс здобула перемогу і тому за місяць сумісного проживання з нею, Френсіс перестав вважати себе чимось їй зобов"язаним і змінив свою лінію поведінки. Але багато кому хочеть вірити в казку, то і вір. А мене обдурити неможливо і я вірю лише фактам, або логіці, яку ти в даному випадку заперечети не можеш.
Я, наверное, что-то пропустил - когда это твоё предположение насчёт секса Френка и Лены на Мальдивах стало фактом?
Старый 03.04.2016, 21:27   #120
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 3 2016, 10:58
рассказали... - бла бла бла.... ну гаразд, опиши мені чим вони одна від одної відрізняються. Я поки що бачу, що кожна з них прийшла на проект не за коханням, а за багатим, успішним кавалером, а може і чоловіком. Ще їх об"єднує те, що у відповідь вони йому нічого не можуть запропонувати, крім своєї якоби красивої зовнішності. Жодна з них не є Кимось, не є творчою натурою, і, саме головне, нема особливих перспектив, крім як ийти заміж за бахатого.
Як в народі кажуть - "Яке їхало, таке й стріло".

Ты видишь, что "ляльки" пришли на проект не за любовью, а за богатым, успешным кавалером, а может, и мужем, но ты при этом считаешь, что богатый и успешный Иракли пришёл на проект за красивой, творчески одарённой, блестяще образованной, имеющей хороший характер, а также с хорошими перспективами (то есть из богатой и влиятельной семьи) невестой? Или ладно, все перечисленные характеристики невесты - это слишком жирно для не очень-то успешного Иракли. Оставим только эти - Иракли пришёл за красивой, творчески одарённой, блестяще образованной невестой. Ты так считаешь?
Старый 03.04.2016, 21:58   #121
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Алефтина Дельфина@ Сегодня, 12:19
піду напишу рецензію на твою дисертацію
[/B].
Старый 03.04.2016, 22:00   #122
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 21:24
Я, наверное, что-то пропустил - когда это твоё предположение насчёт секса Френка и Лены на Мальдивах стало фактом?
так, ти пропустив. Це було на Мальдивах.
[/B].
Старый 03.04.2016, 22:03   #123
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 21:35
Ты видишь, что "ляльки" пришли на проект не за любовью, а за богатым, успешным кавалером, а может, и мужем, но ты при этом считаешь, что богатый и успешный Иракли пришёл на проект за красивой, творчески одарённой, блестяще образованной, имеющей хороший характер, а также с хорошими перспективами (то есть из богатой и влиятельной семьи) невестой? Или ладно, все перечисленные характеристики невесты - это слишком жирно для не очень-то успешного Иракли. Оставим только эти - Иракли пришёл за красивой, творчески одарённой, блестяще образованной невестой. Ты так считаешь?
ти з"їхав з запитання. А я, до речі, без підвоха запитала, що ти в них розгледів різного і позитивного.

Ні, я не вважаю, що він не шукає кохання, хоча не виключає і такої можливості. Але думаю що на даному етапі він розуміє, що тут йому ловити нічого.
[/B].
Старый 03.04.2016, 22:40   #124
Старожил

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Злючка Ведьмочка@Апр 3 2016, 22:08
так, ти пропустив. Це було на Мальдивах.
Хорошо, оказывается, ничего не пропустил. Никаких доказательств у тебя как не было, так и нет, только догадки. Поэтому повторю тебе свои доводы, которые уже многократно приводил. По условиям шоу участники не могут быть оставлены без телекамер, кроме свиданий одного формата, когда они могут провести вместе ночь, и об этом говорят, когда такие свидания начинаются. Френк отказался от этих свиданий, чтобы не ронять репутацию участниц. В украинском "Холостяке" такие ночные свидания без камер проходят с двумя финалистками. В остальное время шоу участники не могут уединиться. Хотя некоторые главные герои в "Холостяках" других стран умудрялись уединиться с кем-нибудь из участниц задолго до ночных свиданий, например, в туалете. Но правда всегда выходила наружу.

Если Бугримова устроила для Френка и Лены условия для секса, и об этом ничего не было сказано, это было грубейшим нарушением правил проекта. И здесь в твоих логических построениях самое слабое звено, будто Бугримова запретила всем работникам съёмочной группы говорить об этом. Все нарушения правил быстро становятся известными публике - как Чмерковского уговаривали оставить Стребкову, как продюсеры манипулировали Френком и настраивали его эмоционально перед свиданиями, и как Станишевская похитила Искорнева в аэропорту и там же в отеле при терминале занялась с ним сексом, и многие другие. Только про нарушение на Мальдивах так строго засекречено, словно это государственная тайна.

Пока эту государственную тайну не рассекретят, твои догадки будут оставаться догадками.
Старый 03.04.2016, 22:50   #125
Досконалість

Доп. информация

Цитата:
Сообщение от Максимилиан@ Сегодня, 22:48
Хорошо, оказывается, ничего не пропустил. Никаких доказательств у тебя как не было, так и нет, только догадки.
це для тебе здогадки, а для мене це факт
[/B].
Ответ

Опции темы
Опции просмотра